Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bälinge IF INAKTIV P-U17 Fotboll
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bälinge IF INAKTIV P-U17 Fotboll.
INAKTIV P-U17 Fotboll
Följ oss för uppdateringarVi hoppas att alla har haft en bra sommar i värmen som varit. Höstsäsongen närmar sig och det är dags att maka sig upp ur solstolen och börja röra på sig igen :-) . Vi kör igång med fotbollsträningen igen på måndag nästa vecka. För att få upp flåset kommer vi köra lite fys i början av träningarna de första veckorna så ta med löparskor för att kunna vara i spåret.
Hej, vi har precis gått på semester så Oliver kommer inte komma de två första veckorna. Är vi på hemmaplan de övriga tillfällena så kommer han annars är han tillbaka vecka 34. Hälsningar,
RapporteraLotta
Rapportera