Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens BK HF P15 - pojkar födda 09
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bodens BK HF P15 - pojkar födda 09.
P15 - pojkar födda 09
Följ oss för uppdateringar
På lördag 9/10 har vi ett sammandrag på Hildursborg som vi anordnar tillsammans med BBK HF Pojkar födda 2010. Ett lag (Sävar) kommer inte så två matcher stryks alternativt dubbla möten, jag återkommer om det.
Vi behöver föräldrar i sekretariatet (redan klart) samt 3st till fiket och 1 st matchvärd. Vi behöver också 4-5 långpannor fikabröd till fiket. Det handlar om max 2-3 timmar per arbetspass eftersom vi delar uppgiften med ett annat lag. Ursprungligt schema var mellan 10.30 och 16.30 men det kommer mest troligt sluta ett par timmar tidigare
Lämna kommentarer om vilka som kan komma alternativt baka. Exakta tider meddelar jag så fort ändringarna av schemat är klara.
Inga kommande aktiviteter
Jag jobbar 05:45-21:00 men jag och Erik kan försöka baka något
RapporteraRapportera
Vi kan också baka till fiket.
RapporteraRapportera
Jag kan stå i fiket. Klas håller nog i ispass på hockeyläger den dagen men annars kommer han också.
RapporteraRapportera
Jag kan baka en långpannan
RapporteraRapportera
Behövs det folk i fiket så kan jag lösa det med
RapporteraRapportera
Hej. Då bestämmer vi att Jenny/Klas, Henrik och Carina står i fiket. Jag meddelar tider när vi får klarhet på tiderna i och med att Sävar inte deltar. Det kan bli så att alla inte behöver. Vem kan vara matchvärd 2-3 timmar? Det innebär att välkomna lag, stödja domaren och sekretariat mellan matcher samt verka för god stämning och prata med spelare och ledare om dom inte följer handbollsförbundets värdegrund (väldigt ovanligt)..
RapporteraRapportera
Angående bakningen, avvakta till jag vet hur många matcher det blir.
RapporteraRapportera