Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Arnäs IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:30

      Träning F Junior


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 17:30

      Träning F-07


      19:30
    • 17:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      Arnäs IF F07 (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P Junior


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning F Junior


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P Junior


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 4Fre
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-08


      19:45
    • 18:00

      MoDo FF (borta) F Junior


      20:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Hägglunds 3 (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Själevads IK (borta) F Junior


      13:00
    • 11:30

      Moelven (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Domsjö (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Träning F-06


      14:30
    • 14:00

      Moelvens FC (hemma) F-10


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      BK Örnen F-09 (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      Hägglunds 1 (borta) F-12


      12:00
    • 10:15

      Match Arnäs 2 - Sidensjö mix P-11


      11:15
    • 10:30

      Själevad/Moelven F03/04/05 (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      Höga Kusten (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Moelevens FC 06-08 (borta) F-07


      13:00
    • 11:45

      Match Arnäs 1 - KB65 P-11


      12:45
    • 12:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Kubikenborgs IF U17 (borta) P Junior


      15:00
    • 14:00

      Domsjö IF 2 (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Själevad (hemma) P-09


      15:30
    • 14:15

      Härnösands AIK (hemma) P-07


      16:15
    • 15:00

      Sandåkerns SK P05 (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Sidensjö IK F-09 (borta) F-09


      16:30
    • 16:00

      HH 64/Sollefteå (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      BORTAMATCH mot Själevad lag 1 F-11


      18:00
    • 18:00

      Kb65 (hemma) F-10


      20:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:00

      Avslutning F-09


      19:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:05
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P Junior


      20:45
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F Junior


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 17:30

      Arbetskväll P-06


      21:00
    • 17:30

      Arbetskväll (föräldrar) P-09


      20:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F Junior


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Arbetskväll HRA F-10


      18:15
    • 17:30

      Arbetskväll F-09


      19:00
    • 17:30

      Ny gräsplan!! Arnäs IF


      20:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P Junior


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Arbetskväll HRA F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Arbetskväll HRA F-10


      19:45
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 11Fre
    • 17:30

      Avslutning P-11


      19:30
    • 18:00

      BK Örnen1 (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      KB 65 (hemma) F Junior


      21:00
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Hägglunds 2 (hemma) P-10


      11:30
    • 11:30

      Hägglunds 1 (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06


      14:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Själevads IK (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      Domsjö IF F05 (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Match Arnäs - Kramfors Utvecklingslag


      14:00
    • 12:30

      BK Örnen F-09 (hemma) F-09


      14:00
    • 12:30

      Domsjö (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Kb65 (borta) F-10


      15:00
    • 14:30

      Själevads IK F-09 (hemma) F-09


      16:00
    • 14:30

      Sidensjö IK F06 (hemma) F-06


      16:30
    • 15:00

      Modo FF (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Avslutning - föräldramatch F-12


      16:30
    • 15:30

      BK Örnen (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Hägglunds IoFK P05/06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Sävar IK (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Modo FF P06/07 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Själevads IK (borta) F Junior


      19:00
    • 18:00

      Modo FF (hemma) F-08


      19:30
  • 14Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P Junior


      20:45
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F Junior


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      KB 65 (hemma) P-09


      18:30
    • 17:15

      Domsjö (hemma) P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P Junior


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F Junior


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
      HumanResurs A11
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Avslutning Säsongen 2020 F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P Junior


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 18Fre
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 19:00

      IF Älgarna (borta) P Junior


      21:00
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen (borta) F Junior


      21:00
  • 19Lör
    • 11:00

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06


      14:30
    • 14:00

      Avslutning P-07


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Mellansels IF (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      Remsle UIF FF (borta) F-05


      14:00
    • 12:00

      Match Sidensjö-Arnäs Utvecklingslag


      14:00
    • 12:30

      Sidensjö IK F-09 (hemma) F-09


      14:00
    • 12:30

      Själevad (hemma) F-07


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF F-09 (borta) F-09


      15:30
    • 16:00

      Domsjö IF (borta) F-08


      17:30
    • 17:00

      Moälvens FC (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Gideälvdal UF F 04-06 (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Sundsvalls DFF/Sidsjö-Böle (hemma) F Junior


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P Junior


      20:45
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 19:00

      Själevad/Moelven F03/04/05 (hemma) F-05


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.40
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:30
    • 19:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) F-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P Junior


      20:45
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:00

      Inventering Coop F-05


      21:00