Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ale Handboll F14 (2011)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Ale Handboll F14 (2011).
F14 (2011)
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Tre familjer/match sköter om kioskverksamhet & matchklocka vid hemmamatch för F10. Ni bestämmer själva hur ni tre vill fördela uppgifterna under matchen. Samlingstid är samma som för tjejerna.
Har man blivit tilldelad en match då man inte har möjlighet att vara med, har man själv ansvaret att hitta någon annan att byta match med.
På alehandboll.se hittar ni ett inlägg gällande caférutinerna för Älvängenhallen (ÄH) resp. Ale Kulturrum (AK). Notera att rutinerna kring korv & toastmackor bara gäller minisammandrag och ej seriematcher.
Vill man baka något själv och ta med är det ett plus, men inte ett måste - tänk på att undvika nötter.
Nedan hittar ni schemat, är det något ni undrar går det fint att skriva ett inlägg i tråden.
2021-10-17 (ÄH): Belenay, Josefin, Elise
2021-10-31 (ÄH): Vera, Una, Leia
2021-11-14 (ÄH): Haia, Alice, Jennifer
2021-11-28 (ÄH): Natalia, Freja, Belenay
2021-12-19 (AK): Josefin, Una, Haia
2022-01-23 (AK): Elise, Vera, Alice
2022-03-27 (AK): Leia, Jennifer, Freja
Hej
RapporteraDå Jennifer.C lillebror fyller år samma dag som vi ska stå i caféet
Så måste vi föräldrar tyvärr byta dag med någon annan som skulle varit snäll och byta med oss
Hoppas det funkar med så kort varsel
Mvh Adel/Jennifers pappa
Rapportera
Hej Sonja vi kan ta den 28/11 om ni kan ta nu på söndag den 14/11? Då har vi inte möjlighet pga att jag jobbar och min man har Alice 2 småbröder att ta hand om🙈. Mvh Emma (Alice mamma)
RapporteraRapportera
Hej Emma o Sonja,
RapporteraHar ett förslag om trepartsbyte, om jag tänkt rätt...
Jag /Josefin tar 14/11
Emma/Alice tar 28/11
Sonja/Natalia tar 19/12
Kan det funka?
Hälsningar Sofie
Rapportera
Hej Sofie, jag har löst det med Josefin (Frejas mamma) hon tar nu på söndag och jag tar 28/11. Men vet inte hur det ser ut för Sonja? Ber om ursäkt att jag glömt skriva det här🙈. Annars var förslaget jätte bra! Mvh Emma
RapporteraRapportera
Okej, tyvärr passar inte 28/11 för oss....så jag kan inte byta bara med Sonja.
RapporteraMen om Adel/Jennifer fortfarande vill byta bort 14/11 och kan den 19/12 istället för oss går det bra.
Hälsn Sofie
Rapportera
Hej
RapporteraDet funkar bra för oss Vi kan ta den 19/12
Tack
Rapportera
👍😊
RapporteraHälsningar Sofie
Rapportera
Hej, Tyvärr kan jag inte byta till 28/11, vi kan inte då.
RapporteraHade bara gått om de andra kunde men nu hade de ordnat på annat håll. Hälsningar Sofie
H
Rapportera