Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arnäs IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      KB65 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:30

      Domsjö IF (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Moelvens FC P05/07 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Forsmo IF/Långsele AIF (borta) F-05


      15:00
    • 16:00

      KB 65 (borta) P-05


      17:30
  • 2Sön
    • 10:00

      KB65 (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      BLTG Björna (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-09


      11:30
    • 10:30

      Hägglunds 4 (borta) P-10


      11:30
    • 12:00

      Husum (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Bortamatch, Hägglunds 2 - Arnäs 2 P-11


      13:00
    • 14:00

      Själevad 1 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:30

      Husums IF FK (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Sidensjö IK (borta) F-09


      16:30
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 16:00

      Hägglunds (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Härnösands SK F05 (hemma) F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Domsjö 1 (borta) F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Lagjobb F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:45

      Själevad (borta) P-09


      20:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
    • 19:15

      Träning Damer div 3


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 17:30

      Domsjö IF (borta) F-09


      19:00
    • 18:00

      Seriematch mot BK Örnen F-11


      19:30
    • 18:00

      Moelven (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Själevads IK lag 2 (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:45
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:00

      BLTG Björna (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      BK Örnen2 (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Forsmo IF (hemma) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Högakusten (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Modo FF F03/04 (borta) F-04


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 6Tor
    • 08:00

      Arrangörer DM F-05


      15:00
    • 09:00

      Domsjö IF F04 (hemma) F-04


      10:00
    • 09:00

      Domsjö IF F05 (grupp 1) (hemma) F-05


      11:00
    • 09:00

      BK Örnen F05 (grupp 2) (hemma) F-05


      11:00
    • 10:00

      KB 65 (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Själevads IF (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      Moelven (hemma) P-09


      13:00
    • 11:50

      Själevads IK F03/04/05 (borta) F-04


      12:50
    • 12:00

      Härnösands SK (grupp 1) (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Remsle UIF FF -05 (grupp 2) (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Härnösands SK F04 (hemma) F-04


      14:00
    • 13:00

      Själevad (hemma) P-09


      14:30
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
    • 19:15

      Träning P-03


      20:45
    • 20:30

      Träning F-03


      21:30
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      Moffe BK/Älgarna (borta) P-04


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Arnäsdagen 2019 F-07

    • Heldag

      Anmälan Rödbäckscupen P-09

    • Heldag

      Arnäsdagen F-05

    • 08:30

      BK Örnen F 05 (borta) F-05


      10:30
    • 09:00

      BK Örnen (borta) F-06


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag F-12


      12:20
    • 09:00

      ARNÄSDAGEN F-11


      16:00
    • 09:00

      Själevads IK (hemma) F-07


      10:30
    • 09:00

      Domsjö IF P07 Svart (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      GUIF-Arnäs BLÅ P-08


      11:00
    • 09:30

      Arnäs GUL - Hörnefors P-08


      11:00
    • 10:00

      Hägglunds IoFK (hemma) P-05


      11:30
    • 10:00

      Själevad 1 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Hemmamatch, Arnäs 1 - BK Örnen 2 P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Kramfors (hemma) F-06


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 11:00

      Domsjö 2 (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Match mot Domsjö 1 F-11


      12:00
    • 11:30

      Flyttad match mot Anundsjö P-06


      13:00
    • 12:00

      Kramfors-Alliansen F05 (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Hemmamatch, Arnäs 2 - BK Örnen 1 P-11


      13:00
    • 12:00

      Anundsjö (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Moälvsserien P-12


      16:15
    • 13:00

      Match mot Modo F-11


      14:00
    • 13:00

      Domsjö 1 (hemma) F-10


      14:00
    • 13:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:15

      Själevad (borta) F-06


      15:15
    • 15:00

      Sunderby SK (borta) F-03


      17:00
    • 15:45

      Domsjö (hemma) F-06


      16:45
  • 9Sön
    • Heldag

      Anmälan Rödbäckscupen P-09

    • 09:00

      Bussbycup F-09


      18:00
    • 09:00

      Domsjö 2 (borta) F-09


      10:00
    • 11:00

      Domsjö 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Moelvens FC (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      Sävar - Arnäs GUL P-08


      13:00
    • 11:30

      Domsjö Blå (hemma) P-05


      12:15
    • 12:00

      Röbäcks BLÅ - Arnäs BLÅ P-08


      13:30
    • 12:30

      BK Örnen 2 (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Sollefteå GIF (borta) P-05


      14:15
    • 14:00

      Hägglunds Vit (borta) F-09


      15:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (borta) F-03


      16:00
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:00

      Anundsjö IF P05-06 (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Skorpeds IF (borta) F-08


      18:00
    • 16:15

      Sollefteå GIF (hemma) P-05


      17:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Arnäs IF 1 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Arnäs IF 2 (borta) P-03


      20:00
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Bollsta IK (hemma) Division 5


      21:00
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Domsjö blå (borta) F-06


      20:30
    • 19:00

      Bollkalle P-09


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Gideälvdal (hemma) P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Härnösands SK F04 (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Träning Damer div 3


      20:30
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Bortamatch, BK Örnen 2 - Arnäs 2 P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Sidensjö IK (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:15

      Träning Division 5


      20:30
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 14Fre
    • 16:00

      Hudik cup 2019 F-07


      00:00
    • 16:00

      Hudik cup 2019 F-07


      00:00
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 16:50

      Värtans IK (hemma) P-05


      17:50
    • 17:20

      Njurunda IK (hemma) F-07


      19:00
    • 19:20

      Gefle IF (hemma) F-05


      20:20
  • 15Lör
    • Heldag

      Hudik cup 2019 F-07

    • Heldag

      Hudik cup 2019 F-07

    • 06:30

      Varuplock Damer div 3


      13:00
    • 08:00

      IFK Viksjö (borta) F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      BK Örnen1 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Täby FK Blå (borta) F-05


      11:30
    • 10:30

      Domsjö IF (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Domsjö 2 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      BK Örnen2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:10

      Strömsbergs IF (borta) P-05


      13:10
    • 12:40

      Älvsjö AIK FF (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Lira BK (hemma) F-03


      15:00
    • 14:30

      Moelven (borta) F-10


      15:30
    • 14:40

      Ope IF (hemma) F-05


      15:40
    • 16:20

      Selånger FK Blå (borta) P-05


      17:20
    • 18:40

      Kungsnäs FC (borta) F-07


      20:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Hudik cup 2019 F-07


      18:00
    • 00:00

      Hudik cup 2019 F-07


      19:00
    • 09:40

      Domsjö IF Blå (hemma) F-05


      10:40
    • 10:00

      Själevads IK P06 Grön (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Bortamatch, KB 65 - Arnäs 1 P-11


      13:30
    • 12:10

      Täby FK Svart (borta) F-05


      13:10
    • 12:15

      BK Örnen2 (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Moelven (hemma) F-09


      14:00
    • 12:40

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF (hemma) F-09


      15:30
    • 14:30

      BORTAMATCH Moälvsserien F-11


      16:00
    • 14:30

      Remsle (hemma) F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:30

      Självevad 2 (borta) P-10


      16:30
    • 15:30

      IFK Östersund (hemma) F-05


      16:30
    • 16:00

      Högakusten (borta) Damer div 3


      18:00
    • 16:00

      KB 65 (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Sidensjö IK P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Domsjö 2 (borta) F-10


      18:00
    • 17:30

      BK Örnen (hemma) P-09


      19:00
    • 17:30

      Själevad (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      BK Örnen P 07 (borta) P-07


      21:00
  • 17Mån
    v.25
    • 10:00

      Fotbollskola P-09


      00:00
    • 10:00

      Fotbollsskolan F-07


      00:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Bik Sportklubb (borta) Division 5


      21:00
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 18Tis
    • Heldag

      Fotbollskola P-09

    • Heldag

      Fotbollsskolan F-07

    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Själevad IK P04 (hemma) P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Mariehem SK (hemma) F-03


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 19Ons
    • Heldag

      Fotbollskola P-09

    • Heldag

      Fotbollsskolan F-07

    • 11:00

      Varuplock Damer div 3


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      HEMMAMATCH Moälvsserien F-11


      19:00
    • 18:00

      Gideälvdal UF (borta) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Hägglunds IOFK Röd (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Modo FF (hemma) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Bik Sportklubb P04 (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Remsle UIF FF F03-04 (borta) F-04


      21:00
  • 20Tor
    • 00:00

      Fotbollskola P-09


      15:00
    • 00:00

      Fotbollsskolan F-07


      15:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
      Mimosa
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bollkullor till damlaget F-07


      21:00
    • 19:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) Damer div 3


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      Domsjö IF 2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Härnösand (hemma) P-05


      13:30
    • 12:00

      Härnösands FF (hemma) P-04


      14:00
    • 14:00

      Hägglunds IOFK Röd (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hemmamatch, Arnäs 1 - Modo 1 P-11


      15:30
    • 14:00

      Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK (borta) F-03


      16:30
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:00

      Modo FF P05/06 (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Hemmamatch, Arnäs 2 - KB 65 P-11


      17:00
    • 15:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Själevads IK (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Härnösand 2 (hemma) F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Höga Kusten (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK P 07 lag 2 (borta) P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 11:00

      Varuplock Damer div 3


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning Division 5


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 25Tis
    • 17:00

      BK Örnen (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      BK Örnen (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Själevads IK vit (borta) F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 20:00

      MoDo P04 (borta) P-05


      21:30
    • 20:00

      Modo FF P04 (borta) P-04


      22:00
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Själevads IK (borta) F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning Damer div 3


      19:00
    • 18:00

      Husum IF (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      KB-65 (borta) F-06


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds 3 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:15

      Arnäs IF F-05 gul (hemma) F-05


      20:15
    • 18:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) F-07


      20:00
    • 19:00

      Härnösand FC United (borta) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Kramfors Alliansen P04 (borta) P-03


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Division 5


      19:15
    • 18:00

      Moelven (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      BK Örnen (hemma) P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Gideälven (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      Gideälvdal (hemma) F-10


      20:00
    • 20:30

      Träning F-03


      21:30
  • 28Fre
    • 10:00

      Piteå Summer Games F-03


      00:00
    • 14:00

      Örncupen 2019 F-07


      00:00
    • 14:15

      Örncupen F-08


      00:00
    • 15:00

      Själevad F09 (borta) F-08


      16:00
    • 16:00

      Ersmarks IK (borta) F-07


      17:30
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      BK Örnen F09 (borta) F-08


      20:00
    • 19:00

      Långsele AIF/HH64 (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar A-lagsmatch P-10


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Piteå Summer Games F-03

    • Heldag

      Örncupen 2019 F-07

    • Heldag

      Örncupen F-08

    • Heldag

      Hangarcupen 2019 F-10

    • 08:00

      Gideälvdal (hemma) F-08


      09:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 10:00

      Mellansels IF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) F-07


      12:30
    • 11:00

      Moelven (borta) F-09


      12:30
    • 12:00

      Hägglunds IoFK (hemma) F-07


      13:30
    • 14:00

      BK Örnen F08 (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Remsle UIF (hemma) F-07


      17:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Piteå Summer Games F-03


      18:00
    • 00:00

      Örncupen 2019 F-07


      18:00
    • 00:00

      Örncupen F-08


      14:00
    • 10:00

      Älandsbro AIK (borta) F-07


      11:30
    • 10:00

      Remsle UIF (hemma) F-07


      11:30
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      BIK Härnösand (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      BORTAMATCH Moälvsserien F-11


      17:30
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-07


      16:30
    • 16:00

      Domsjö 3 (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Domsjö IF P07 Blå (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Bortamatch, Modo 1 - Arnäs 2 P-11


      18:00
    • 18:00

      Bortamatch, Modo 2 - Arnäs 1 P-11


      19:30
    • 18:00

      Gideälvdal (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00