Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Adolf Fredriks Gosskör Gosskören (alla)

Följ

Gosskören (alla)

Följ oss för uppdateringar
Följ
Adolf Fredriks Gosskör
Övrigt
Gosskören (alla)

Körresan till Italien - Information, anmälan och betalning

9 nov 2025 10 kommentarer 629 visningar
Linn Austin Tränare
10 kommentarer
  • 10 nov 2025 Johanna Palm

    Kul! Finns det en rekommendation vad ett stjärngossetåg ska kosta?

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 nov 2025 Anna Karin Schäfer

    Hej Johanna! Det bör ligga i samma nivå som hela AFs tariff på minst 12.500:-. Problemet är dock att få ihop Sångarna från alla olika klasser och uppdrag i denna tid. Har det kommit förfrågan?

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 nov 2025 Linn Austin

    Hej Alla, Jag vill påminna om att igår var sista anmälningsdag för Italienresan. Eftersom det är många som inte har registrerat sig håller vi registreringen öppen fram till den 30 november. Vi ber er registrera er son omgående och betala in första delbetalningen så att vi kan fortsätta att planera och budgetera. Om det är någon som inte kan följa med ber jag er att skicka email till mig (linn@afboyschoir.se) och meddela så att vi vet.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 nov 2025 Maja Karasalo

    Linn kan du bekräfta att Oscar är anmäld?

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 nov 2025 Sofia Håål

    Föreslår att man hittar ett annat sätt att kolla om ens son är anmäld så slipper alla får 1000 mail om detta givet att varje kommentar genererar ett mail till alla föräldrar. Det går säkert att få till någon smart process kring det förfarandet.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 nov 2025 Johan Tanner

    Hej, då föreslår jag att ett annat sätt är att mail till styrelsen@afboyschoir.se med fråga om man är anmäld eller inte så svarar vi där.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 nov 2025 Linn Austin

    Har man frågor kan man skicka ett email till mig linn@afboyschoir.se. @Maja - Oscar är anmäld.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 nov 2025 Anders Frejman

    Hade helt missat denna information.

    Så om jag förstått det rätt kan totala kostnaden som vårdnadshavare behöver betala in per gosse landa på allt från 3000 SEK (= målet) till uppemot 12000 SEK? Under förutsättning att alla åker med och att nuvararande kassa inte ska belastas.

    Hur mycket har vi i dagsläget i kassan?
    Hur mycket behöver vi få in?

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 nov 2025 Jessica Gullberg

    Detta har tyvärr gått oss helt förbi…

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 dec 2025 Anna Lasses

    Hej! Har helt missat och har nu svarat på mail. Självklart vill Benjamin följa med. Jag betalar in nu på en gång.

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in