Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 12:00

      Kiosk P-07


      16:00
    • 12:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Smålandsstenars GOIF 2 (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Ölmstads IS (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IFK Osby (borta) A-lag Damer


      16:00
  • 11Sön
    • 13:00

      Kiosk P-07


      17:00
    • 13:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Gislaveds IS (hemma) F-07/08


      15:00
    • 15:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      IFK Värnamo (borta) F-09/10


      19:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (borta) P-03


      21:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo vit (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Ljungby IF (borta) J-lag


      21:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Barnarps IF (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Assyriska IK (borta) P-06


      13:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Bankeryds SK gul (borta) F-07/08


      13:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan (P12/13)


      13:30
    • 13:00

      Assyriska IK (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Bankeryds SK vit (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Gnosjö IF (hemma) F-09/10


      17:00
    • 17:00

      Gnosjö IF 2 (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Gislaved IS (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Värnamo Södra FF röd (borta) P-08


      20:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Hovslätts IK (hemma) P-03


      20:45
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hooks IF (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-07/08


      15:00
    • 15:00

      Reftele Ås GOIF (hemma) P-05


      17:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Tenhults IF (borta) P-03


      20:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:30

      Bors SK (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Rydaholms GoIF (borta) J-lag


      20:30
    • 19:00

      Bottnaryds IF (9-m) (hemma) F-03/04


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 31Lör
    • 08:00

      Forserum (borta) P-10


      16:00
    • 09:30

      Ljungby IF röd (borta) P-08


      11:30
    • 14:00

      Smålandsstenars GoIF (hemma) P-03


      16:00
    • 14:00

      Visingsö AIS (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Råslätt SK (borta) P-07


      16:00