Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      RÅs LB Komb (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:15

      Bankeryds SK (borta) F05/06


      21:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      IFK Värnamo blå (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Gislaveds IS vit (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Tabergs SK (hemma) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Habo IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 13:00

      Tranås FF (hemma) F-07/08


      15:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Husqvarna FF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Burseryds IF (hemma) P-05


      13:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan (P12/13)


      13:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-07/08


      16:00
    • 14:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F-09/10


      16:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F05/06


      16:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF 2 (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Tabergs SK (borta) P-06


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Vetlanda FF (borta) F05/06


      21:30
    • 19:00

      IF Hallby FK 2 9-m (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
      Vaggeryds IP
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Vetlanda FF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Bottnaryds IF (9-m) (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Älmhults IF (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 21:15

      Travstädning P-08


      21:50
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Anderstorps IF (borta) F-07/08


      20:00
  • 15Lör
    • 12:00

      Träning P-09


      16:00
    • 12:30

      Lagans AIK (borta) P-05


      14:30
    • 14:00

      IFK S/RIF/VIF (borta) J-lag


      16:00
    • 14:00

      IF Haga (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Kioskbemanning P-03


      21:15
    • 19:00

      Dalstorp/Gällstad (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Ekhagens IF 2 (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) F-07/08


      21:00
    • 19:00

      Hillerstorps GoIF (hemma) P-05


      21:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Kioskbemanning P-03


      21:00
    • 19:00

      IFK Värnamo (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      IFK Österbymo komb. (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Habo IF (hemma) F-07/08


      21:00
    • 19:00

      Tabergs SK (hemma) F05/06


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kioskbemanning P-03


      21:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 19:00

      Habo IF vit (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Hvetlanda GIF (hemma) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Holsby SK (9-m) (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF 2 (borta) P-03


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Kulltorps GoIF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Skillingaryds IS (borta) F-07/08


      21:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      IK Tord 2 9-m (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Hultsjö IF Atom (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:30

      Gränna AIS (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Bankeryds SK (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Hovslätts IK (hemma) J-lag


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Resa till Skadevi cup P-03


      00:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
  • 28Fre
    • 13:00

      Skadevi cup match mot Skultorps if P-03


      15:00
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Skadevi cup match mot Ifk Falköping FF Blå P-03


      19:00
    • 19:00

      Gislaveds IS (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 29Lör
    • 11:00

      Skadevi cup match mot Norrstrands if P-03


      13:00
    • 11:00

      Ljungby IF vit (borta) F-09/10


      13:00
    • 15:00

      Smålandsstenars GoIF (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Travstädning P-08


      10:00