Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:30

      Gränna AIS (hemma) P-06


      12:30
    • 14:00

      Gnosjö IF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      DM match P-04


      17:00
    • 15:00

      Värnamo Södra FF (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Kiosk P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 19:00

      Holsby SK (9-m) (borta) F-03/04


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Skillingaryds IS (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Gislaveds IS (borta) F-07/08


      20:30
    • 18:30

      Smålandsstenars GOIF 2 (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Ölmstads IS (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Skillingaryds IS (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Norrahammars GIS (borta) F05/06


      12:30
    • 11:00

      Växjö BK (borta) A-lag Damer


      13:00
    • 12:00

      Mariebo IK svart (borta) P-07


      14:00
  • 5Sön
    • 15:00

      Bredaryd Lanna komb. (hemma) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (hemma) F-09/10


      17:00
    • 15:00

      IFK Värnamo vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Kiosk P-07


      19:30
    • 17:30

      Habo IF 9-m (borta) P-04


      19:30
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Hovslätts IK (borta) P-03


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Ljungby IF (hemma) J-lag


      21:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 18:00

      Barnarps IF (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Assyriska IK (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 12:00

      Bankeryds SK vit (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Gnosjö IF 2 (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      IF Hallby FK vit (borta) F-07/08


      16:00
    • 15:00

      Ingelstads IK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Tenhults IF (hemma) P-03


      21:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
      Vaggeryds IP C-plan
      Anteckning: Omklädningsrum 6
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 18:00

      Hooks IF (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF 2 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Bäckseda IF 1 (borta) P-04


      16:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Nässjö FF röd (borta) F-07/08


      12:00
    • 10:45

      SIS (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Anderstorps IF (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      Tabergs SK (hemma) F-07/08


      13:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan (P12/13)


      13:30
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      FC Vetlanda Dam (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Gislaveds IS röd (borta) P-08


      18:00
    • 18:00

      Rydaholms GoIF (hemma) J-lag


      20:00
    • 19:00

      Mariebo IK (borta) F05/06


      21:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Smålandsstenars GoIF (borta) P-03


      21:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Kioskansvar P-08


      21:30
    • 18:30

      Bors SK (borta) F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      FC Hessleholm (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Kioskansvar P-08


      21:30
    • 19:00

      Visingsö AIS (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 25Lör
    • 12:30

      Kioskansvar P-08


      14:30
    • 13:00

      Ölmstad IS (hemma) F05/06


      15:00
    • 13:00

      Ekhagens IF röd (hemma) F-07/08


      15:00
  • 26Sön
    • 10:30

      Kioskansvar P-08


      17:00
    • 11:00

      Ljungby IF röd (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Råslätt SK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Bors SK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan (P12/13)


      13:30
    • 13:00

      Ljungby IF 2 (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Gislaveds IS (hemma) P-03


      17:00
    • 17:00

      Vrigstad/Stockaryd/Rörvik (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Barnarps IF (borta) P-06


      20:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 18:30

      Hestra/Grimsås (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre