Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F14

    • Heldag

      Eskilscupen F14

    • 08:00

      Åsa IF (hemma) F14


      09:00
    • 08:00

      Eskilscupen P11


      12:59
    • 08:00

      Eskilsminne IF (borta) P11


      09:00
    • 08:50

      Älvängens IK (borta) U-16/19+


      09:50
    • 10:00

      Sävedalens IF (hemma) P11


      11:00
    • 10:30

      IK Zenith (borta) F14


      11:30
    • 12:00

      Ängelholms FF 2 (hemma) P11


      13:00
    • 12:10

      Råå IF ljusblå (hemma) U-16/19+


      13:00
    • 15:30

      Eskilscupen P-14 (05/06)


      00:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F14

    • Heldag

      Eskilscupen P-14 (05/06)

    • Heldag

      Eskilscupen F14

    • Heldag

      Eskilscupen 3/8 P7

    • Heldag

      Eskilscupen P11

    • 12:10

      IFK Skoghall Dam (borta) F14


      13:10
    • 13:00

      Eskilscupen i Helsingborg P-9


      17:30
    • 13:50

      RÅsLB (borta) U-16/19+


      14:50
    • 15:20

      Halmstads BK (hemma) P11


      16:20
    • 17:10

      Groheds IF/Ljungskile SK (hemma) U-16/19+


      18:10
    • 17:20

      Onsala BK (hemma) P11


      18:20
    • 19:20

      Råå IF (hemma) P11


      20:20
  • 4Sön
    • 00:00

      Eskilscupen F14


      17:00
    • 00:00

      Eskilscupen P-14 (05/06)


      18:00
    • Heldag

      Eskilscupen P11

    • Heldag

      Eskilscupen F14

    • 09:20

      Östers IF (hemma) P11


      10:20
    • 10:30

      BK Höllviken (hemma) U-16/19+


      11:30
    • 12:40

      Vellinge IF (borta) P11


      13:40
    • 15:20

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P11


      16:20
    • 17:00

      Munka Ljungby IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:30

      Kioskmöte P11


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Bugmeet F14


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Strövelstorp P12


      12:00
    • 14:00

      Matchvärdar P-14 (05/06)


      16:00
  • 11Sön
    • 16:00

      Träning P-9


      17:15
    • 17:00

      Råå IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      19:00
      Vejby IP
      Anteckning: Plan: PH Arena
      Samling: 17:30 Omklädningsrum 3
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Träning P-9


      19:15
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:45

      Klippans FF (borta) Seniorlag Herrar


      20:45
  • 15Tor
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Kioskmöte P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:45

      Spelarmöte inför 2020 F14


      20:45
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      Förslövs IF (borta) P-9


      10:30
    • 10:00

      Dösjöbro IF röd (hemma) P12


      12:00
    • 11:30

      Båstads GIF vit (hemma) P10 (-09)


      13:30
    • 13:15

      Matchvärdar/bollkallar F14


      16:00
    • 14:00

      Kullavägens BK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 18:00

      Träning P5


      19:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Råå IF (hemma) F10


      12:00
    • 11:00

      Båstads GIF (hemma) F14


      13:00
    • 11:00

      Hjärnarps GIF (borta) P11


      13:00
    • 11:30

      Eskilsminne IF (borta) F-8/9


      12:30
    • 14:00

      Stehags AIF (borta) U-16/19+


      16:00
    • 16:00

      Fortuna FF (borta) Oldboys


      18:00
    • 16:00

      Träning P-9


      17:15
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F7


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      19:00
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-9


      19:15
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14 (05/06)


      20:00
  • 22Tor
    • 17:15

      Träning P12


      20:00
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Eskilsminne IF gul (hemma) P11


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Hjärnarps GIF (hemma) P-9


      12:00
    • 10:00

      Höstkickoff P11


      13:30
    • 10:30

      Råå IF ljusblå (hemma) P-15


      12:30
    • 11:00

      Fortuna FF röd (borta) P12


      13:00
    • 12:00

      Allerums GIF (borta) Oldboys


      14:00
    • 14:00

      Åstorps FF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 18:00

      Träning P5


      19:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Munka Ljungby IF (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Vikens IK 2 (hemma) F-8/9


      11:00
    • 10:00

      IK Wormo (borta) F10


      12:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F14


      12:00
    • 12:30

      Höganäs BK röd (hemma) P11


      14:30
    • 13:00

      Vikens IK röd (borta) P10 (-09)


      15:00
    • 15:00

      Ekets GoIF (hemma) U-16/19+


      17:00
    • 16:00

      Träning P-9


      17:15
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F7


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • Heldag

      Fotbollensdag Vejby IF

    • Heldag

      Fotbollens Dag U-16/19+

    • Heldag

      Fotbollensdag P10 (-09)

    • Heldag

      Fotbollensdag P11

    • 09:00

      Hittarps IK röd (hemma) F-8/9


      11:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P7


      12:00
    • 09:00

      Munka Ljungby IF blå (hemma) P11


      11:00
    • 09:30

      Fotbollens Dag P-8


      12:30
    • 10:15

      Helsingborgs IF blå (hemma) P12


      12:15
    • 11:00

      Åstorps FF vit (borta) P11


      13:00
    • 11:30

      Kullabygdens DFF (hemma) F14


      13:30
    • 12:15

      Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni (hemma) P10 (-09)


      14:15
    • 13:00

      Furulunds IK svart (hemma) P-14 (05/06)


      15:00
    • 13:30

      Ängelholms FF (hemma) F10


      15:30
    • 15:00

      IK Wormo (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00