Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:30

      Stattena IF blå (borta) F13


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P-13 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Båstads GIF vit (borta) P10


      20:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:00

      Munka Ljungby IF (9m) (hemma) P-14


      12:00
    • 11:30

      Skäldervikens IF blå (hemma) P-9 (-09)


      13:30
    • 13:00

      Skäldervikens IF vit (hemma) P-9 (-09)


      15:00
    • 13:00

      Träning P-8


      14:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF (borta) U-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Högaborgs BK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P10


      19:00
    • 19:00

      Målvaktträning P-13 (05/06)


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Klippans FF (hemma) P-15


      21:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-15


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      LRF cup P-8


      12:00
    • 11:00

      Helsingborg City FC (borta) P10


      12:30
  • 13Sön
    • 11:00

      Fortuna FF röd (borta) F13


      13:00
    • 11:00

      Skäldervikens IF (borta) P-13 (05/06)


      12:30
    • 13:00

      Cup Västra Karup P-7


      14:30
    • 15:00

      Båstads GIF (hemma) P11


      17:00
    • 16:00

      Löberöds IF/GOF IF/Harlösa IF (9m) (borta) P-15


      18:00
    • 17:00

      Hyllinge GIF (borta) Oldboys


      19:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P10


      20:00
    • 18:00

      Helsingborgs FF (borta) F13


      20:00
    • 19:00

      IK Bergandy (hemma) U-lag Herrar


      21:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
      Vejby IP
      Samlingsinformation: Var på plan senast 17:30, för då börjar vi
      Samlingstid: 17:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Herrar


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF svart (borta) P11


      13:00
    • 12:30

      Fortuna FF röd (hemma) F13


      14:30
    • 13:00

      Billesholms GIF (hemma) P-15


      15:00
    • 15:00

      Bredaryd Lanna IK (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (borta) P-9 (-09)


      12:00
    • 10:30

      Fortuna FF vit (hemma) F13


      12:00
    • 11:30

      Strövelstorps GIF (9m) (borta) P-14


      13:30
    • 12:30

      Hittarps IK vit (hemma) F-9


      13:30
    • 17:00

      Råå IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 19:00

      Hittarps IK vit (hemma) F13


      21:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-15


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Råå IF vit (borta) F-9


      11:00
    • 12:00

      Vikens IK blå (9m) (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      Stattena IF (borta) F13


      15:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Höganäs BK röd (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 12:00

      Höganäs BK (borta) F13


      14:00
    • 12:00

      Jonstorps IF FK blå (hemma) P11


      14:00
    • 15:00

      Åstorps FF blå (borta) P-13 (05/06)


      17:00
    • 16:00

      Fortuna FF (borta) Oldboys


      18:00
    • 16:00

      Ekets GoIF (borta) U-lag Herrar


      18:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:25

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-13 (05/06)


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Helsingborg Östra IF (hemma) Oldboys


      21:00
  • 31Tor