Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 16:00

      Inventering J20/P18


      18:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
  • 2Ons
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:00

      Nässjö IF (borta) J20/P18


      21:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 3Tor
    • 12:00

      Träning U12


      13:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:15

      Träning A-truppen


      18:30
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 4Fre
    • 12:00

      Träning U14


      14:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Poolspel F.2008 U12


      20:00
    • 19:00

      Edsbyns IF Bandyförening (borta) A-truppen


      21:00
  • 5Lör
    • 07:00

      Stena Cup U12


      20:00
    • 08:00

      Stena Cup Nässjö U12


      22:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 14:45

      IFK Vänersborg (hemma) J20/P18


      16:00
    • 16:30

      Träning A-truppen


      17:30
  • 6Sön
    • 13:45

      Hammarby IF (hemma) J20/P18


      16:00
    • 17:00

      Bollnäs Bandy (borta) A-truppen


      19:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Bollkallar U14


      21:00
    • 19:00

      Tellus bandy (hemma) A-truppen


      21:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 19:00

      Västerås SK Bandyklubb (borta) A-truppen


      21:00
  • 12Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 15:00

      Waggeryds IK U14 (borta) U12


      17:00
    • 15:15

      Västerås SK (hemma) J20/P18


      17:30
  • 13Sön
    • 11:00

      Poolspel U10


      15:00
    • 12:00

      Villa/Lidköping (borta) J20/P18


      14:00
    • 15:00

      Laik (hemma) P16


      17:00
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 16Ons
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Kiosken U14


      21:00
    • 19:00

      Tranås (borta) P16


      21:00
    • 19:00

      Falu BS Bandy (hemma) A-truppen


      21:00
  • 19Lör
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 10:00

      Poolspel F.2008 U12


      15:00
    • 11:00

      Träning A-truppen


      12:00
    • 12:00

      Tranås BOIS (borta) U14


      14:00
    • 14:30

      Poolspel f.2007 U12


      18:00
    • 15:00

      WIK (borta) U14


      17:00
    • 19:45

      Otterbäcken (hemma) P16


      22:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Skirö Allmänna IK F15 (hemma) U12


      12:00
    • 12:00

      TB Västerås (hemma) J20/P18


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius BK (borta) A-truppen


      16:00
    • 14:45

      Åby/Tjureda IF (hemma) U14


      16:30
    • 17:30

      Tillberga (hemma) J20/P18


      19:30
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
      Hydro Arena
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 23Ons
    • 15:00

      Individuellt A-truppen


      16:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • Heldag

      Borlänge Cup U14

    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:20

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
  • 26Lör
    • Heldag

      Borlänge Cup U14

    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:15

      Nässjö IF (hemma) U14


      13:15
  • 27Sön
    • 09:30

      Poolspel U10


      12:30
    • 15:00

      Nässjö (hemma) P16


      17:00
    • 16:00

      Tjust BK U14 (borta) U12


      18:00
    • 18:00

      Borlänge Cup U14


      19:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 30Ons
    • 15:00

      Individuellt A-truppen


      16:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 31Tor