Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 00:00

      IFK Vänersborg (borta) J20/P18


      00:00
    • Heldag

      Stena Cup Nässjö P05 U14

    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning Bandykul


      11:10
    • 14:30

      Poolspel U10


      18:00
  • 2Sön
    • 11:30

      Poolspel F.2008 U12


      15:00
    • 17:45

      Tranås BOIS (hemma) U14


      18:45
    • 19:30

      Skirö Allmänna IK F15 (borta) U12


      21:30
  • 3Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning A-truppen


      18:00
    • 19:00

      WIK (hemma) U14


      21:00
  • 4Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 5Ons
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
  • 8Lör
    • 00:00

      Västerås SK (borta) J20/P18


      00:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning Bandykul


      11:10
    • 10:30

      Poolspel U10


      13:00
    • 12:15

      -06 - Jönköping U14


      15:15
    • 13:00

      Nässjö IF (borta) U14


      14:00
    • 17:00

      Tjust BK U14 (hemma) U12


      19:00
  • 9Sön
    • 16:00

      Vänersborg (hemma) P16


      18:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Bollkallar U14


      21:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning Bandykul


      11:10
    • 10:15

      Träning U10


      12:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:15

      SF15 (hemma) U14


      15:00
    • 15:15

      Jönköping Bandy (hemma) U14


      16:15
  • 16Sön
    • 09:00

      Poolspel i Nässjö F.2008 U12


      12:30
    • 11:00

      Poolspel U10


      15:00
    • 13:00

      Poolspel f.2007 U12


      17:00
    • 13:30

      Villa (borta) P16


      15:30
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
  • 22Lör
    • 00:00

      Hammarby IF (borta) J20/P18


      00:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning Bandykul


      11:10
    • 10:15

      Träning U10


      12:00
    • 16:00

      Waggeryds IK U14 (hemma) U12


      18:00
    • 16:15

      Tjust (borta) U14


      19:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 10:00

      Skobes Cup P05 U14


      00:00
    • 13:00

      Kiosken U14


      16:00
    • 13:00

      Bollkallar U14


      16:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 27Tor
    • Heldag

      Skobes Cup P05 U14

    • 12:00

      Träning U12


      13:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:15

      Träning A-truppen


      18:30
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 28Fre
    • 00:00

      Skobes Cup P05 U14


      21:00
    • 13:00

      Träning J20/P18


      14:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
  • 29Lör
    • 00:00

      Tillberga (borta) J20/P18


      00:00
    • 09:00

      Träning U12


      11:00
    • 09:00

      Träning U10


      11:00
    • 10:10

      Träning Bandykul


      11:10
    • 11:00

      Träning A-truppen


      12:00
    • 13:00

      Vänersborg (borta) P16


      15:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1