Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
SK Höjden Göteborg
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
  • 2Lör
    • Heldag

      VM-final P-16

    • 08:30

      Träning FP-10


      09:30
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 12:00

      70-årscupen F10/F12


      00:00
    • 12:30

      Poolspel U10 i Frillesås P-09


      18:00
    • 17:00

      11-mannamatch mot Vänersborg F10/F12


      18:15
    • 17:00

      Stötta F12 mot Vänersborg U12/P07


      18:30
  • 3Sön
    • 00:00

      70-årscupen F10/F12


      14:00
    • 11:00

      Sunvära - Höjden P06


      12:30
    • 11:30

      IK Vikings BK (borta) J-19


      13:30
    • 13:00

      Åby/Tjureda (borta) P-16


      15:00
    • 13:00

      Extra poolspel U11/P-08


      17:00
    • 15:00

      Oskarströms BK (hemma) P-05


      15:30
    • 17:00

      Karlstad Bandy (borta) J-19


      19:00
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      F12-14 Hjälp med Skridskokul F10/F12


      10:30
    • 09:00

      Träning FP-10


      10:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Poolspel - SK Höjden U11/P-08


      15:00
    • 17:00

      P12 behöver 3-4 spelare till match F10/F12


      18:20
  • 10Sön
    • 17:00

      Höjden - Surte/ Kareby P06


      18:30
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 15:00

      Sunvära/Frillesås (hemma) P-16


      17:00
    • 16:30

      Skirö AIK (borta) J-19


      17:30
  • 18Mån
    v.8
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 18:00

      SK Höjden Pojkar (hemma) F10/F12


      19:15
    • 18:00

      Borta mot Höjden F12 U12/P07


      19:15
    • 18:40

      Träning J-19


      19:50
    • 21:15

      Träning C-lag Herrar


      22:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:30

      Poolspel F10 Mölndal F10/F12


      12:30
    • 08:30

      Träning FP-10


      09:30
    • 09:00

      Skridskokul U12 U12/P07


      11:00
    • 09:30

      Träning Skridskokul


      10:30
    • 11:00

      Villa Lidköping BK (hemma) J-19


      13:00
    • 13:00

      Mölndal Bandy (hemma) F10/F12


      14:30
    • 18:30

      Villa Lidköping blå (borta) P-05


      23:00
  • 24Sön
    • 13:30

      Poolspel P-09


      18:00
    • 15:00

      Frillesås/Sunvära (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      Hemma mot IFK Kungälv U12/P07


      19:00
    • 18:30

      Sunvära/Frillesås (hemma) J-19


      19:30
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor