Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nässjö IBF

Följ

Nässjö IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 19:30

      Malmbäcks IF (borta) Herrar Div 4


      21:30
    • 19:30

      Matchvärdar på A-lagsmatch P-06


      22:00
    • 19:30

      Ingelstad IBK (hemma) Herrar Div 2


      21:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 11:30

      Träning F-12/13


      12:30
    • 12:30

      Träning P-12


      13:30
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09/10/11


      16:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:30

      Genomgång av träning P-08


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:15

      Träning P-06


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:15
    • 20:00

      FBC Karlskrona (borta) Herrar Div 2


      22:00
  • 9Lör
    • 09:15

      KFUM Jönköping P08 (borta) P-07


      11:15
    • 09:45

      Månsarps IBK F08 (hemma) F-07/08


      11:45
    • 10:15

      Hovslätts IK F06 (borta) F-06


      12:15
    • 13:00

      Värnamo IK F05-06 (borta) F-04/05


      15:00
      Östboskolan
      Serie: Pantamera F N Röd Gr 2 (-04)
      Resultat och referat
    • 13:00

      Växjö IBK Utveckling P06/2 (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Jönköpings IK Ungdom P06/2 (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Sävsjö IBK P08 (hemma) P-08


      19:00
  • 10Sön
    • 08:15

      Poolspel Gränna P-10


      12:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:00

      Hovslätts IK P10 Vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Ölmstads IS P10-11/1 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Träning F-12/13


      12:30
    • 12:00

      Husqvarna IK P10/3 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Träning P-12


      13:30
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09/10/11


      16:30
    • 17:45

      Gränna AIS P03-05 (hemma) P-04


      19:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:30

      Genomgång av träning P-08


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:15

      Träning P-06


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:45

      Träning F-09/10/11


      18:45
    • 19:15

      Bankeryds Skid o MK P06 (borta) P-06


      21:15
    • 20:00

      Slätafly/SK IBK (borta) Herrar Div 2


      22:00
  • 16Lör
    • 09:30

      Träningsdag F-04/05


      13:30
    • 12:30

      Bankeryds Skid o MK P03-04/2 (borta) P-04


      14:30
    • 15:00

      Jönköping IK Ungdom HJ (hemma) Juniorlag Herrar


      17:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Poolspel Gr1 P-09


      14:00
    • 10:00

      IBF Tranås F08-09 (borta) F-07/08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 11:30

      Träning F-12/13


      12:30
    • 11:45

      IBF Tranås P08 (borta) P-08


      13:45
    • 12:30

      Träning P-12


      13:30
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 13:45

      Sävsjö IBK P07-08 (hemma) P-07


      15:45
    • 15:00

      Träning F-09/10/11


      16:30
    • 15:30

      Jönköpings IK Ungdom F06 (hemma) F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Husqvarna IK F04-05/1 (hemma) F-04/05


      19:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:30

      Genomgång av träning P-08


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:15

      Träning P-06


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:15
  • 23Lör
    • 10:00

      IBF Tranås P03-04 (hemma) P-04


      12:00
    • 11:30

      Hovslätts IK F08-09 (hemma) F-07/08


      13:30
    • 12:00

      Lagan IBK P05-06 (hemma) P-05


      14:00
    • 13:45

      Bankeryds Skid o MK F10-11/2 (borta) F-09/10/11


      15:45
    • 14:30

      Malmbäcks IF F08-11/1 (hemma) F-09/10/11


      16:30
    • 15:00

      Sävsjö IBK B (hemma) Herrar Div 4


      17:00
    • 16:00

      Månsarps IBK F10-11/1 (hemma) F-09/10/11


      18:00
    • 16:00

      Alvesta IBK HJ (borta) Juniorlag Herrar


      18:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 11:30

      Träning F-12/13


      12:30
    • 11:45

      Westbo IBK /Gnosjö IBK F04-06 (borta) F-04/05


      13:45
    • 12:30

      Träning P-12


      13:30
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09/10/11


      16:30
    • 15:30

      Jönköpings IK Ungdom P07 Vit (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Matchvärd F-07/08


      20:30
    • 17:30

      Jönköpings IK Ungdom P08/2 (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:30

      Genomgång av träning P-08


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:15

      Träning P-06


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Hovslätts IK P08/1 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Värnamo IK HJ (borta) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 12:00

      Hovslätts IK P08/2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Aneby SK P03-04 (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Craftstadens IBK Oskarshamn B (borta) Herrar Div 4


      15:00