Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Alingsås IF FF Vit (borta) P08-09


      12:00
    • 11:00

      Gerdskens BK (borta) P06-07


      13:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Vårgårda IK Röd (borta) P10


      13:00
    • 17:00

      Träning F11-12


      18:00
  • 3Mån
    v.23
    • 18:00

      Fristads GoIF Vit (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 18:30

      Alingsås KIK Vit (hemma) F05-08


      20:30
    • 19:00

      Östadkulle SK (borta) Herr


      21:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Vårgårda IK (hemma) P08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P10


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • Heldag

      Poolspel P11-12

    • 09:00

      Poolspel F11-12


      14:00
    • 18:00

      Skogsbygdens IF (borta) F05-08


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 19:00

      Floda BoIF (hemma) P06-07


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 19:00

      Södra Härene IF (hemma) Herr


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
      Ollevi A
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Alingsås KIK Vit (borta) F09-10


      13:00
    • 13:00

      Trollhättans BOIS Vit (borta) P08-09


      15:00
    • 14:50

      Ulricehamns IFK Blå (borta) F05-08


      16:50
  • 16Sön
    • 12:00

      Alingsås IF FF (borta) P06-07


      14:00
    • 12:00

      Bjärke Röd (borta) P10


      14:00
    • 17:00

      Träning F11-12


      18:00
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Vårgårda IK Vit (hemma) F09-10


      20:00
    • 19:00

      Lerums IS (hemma) P06-07


      21:00
    • 19:00

      Annelunds IF (borta) Herr


      21:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Lerums IS Lila (hemma) P08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Herrljunga/Frisco Blå (hemma) P10


      20:30
  • 19Ons
    • 18:30

      Bolltjejer Alingsås FC F09-10


      21:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 20Tor
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 15:00

      Gerdskens BK (borta) P10


      17:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) F05-08


      19:00