Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 15:00

      Östadkulle SK (borta) P10


      17:00
    • 17:30

      Träning E-laget


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P11-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Östadkulle SK (borta) P08-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Träningsläger P06-07


      00:00
  • 4Lör
    • 00:00

      Träningsläger P06-07


      12:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.19
    • 18:00

      Floda BoIF (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Holmalunds IF (hemma) P10


      20:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning E-laget


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 19:00

      IK Friscopojkarna (borta) Herr


      21:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P11-12


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Sjöviks SK (hemma) P08-09


      13:00
  • 12Sön
    • 15:00

      Herrljung/Frisco (borta) F05-08


      17:00
    • 17:00

      Träning F11-12


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      Borgstena IF (borta) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P11-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
      Ollevi A
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) F05-08


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:30

      Lerums IS Vit (borta) P08-09


      12:30
    • 13:00

      Träning E-laget


      14:30
    • 16:00

      Herrljunga/Frisco Röd (borta) P10


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-12


      18:00
    • 17:00

      Säven/Hol (borta) Herr


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 18:00

      Hemsjö IF (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 19:00

      Herrljunga/Frisco (hemma) P06-07


      21:00
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Hemsjö IF (hemma) P10


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning E-laget


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 18:30

      Östadkulle SK (hemma) F05-08


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P11-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 24Fre
    • 18:00

      Trollhättans FK Vit-Röd (hemma) P08-09


      20:00
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning F11-12


      14:00
    • 11:00

      Holmalunds IF (borta) P06-07


      13:00
    • 15:50

      Ulricehamns IFK Blå (borta) F05-08


      17:50
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Herrljunga SK FK (hemma) Herr


      21:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning E-laget


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 18:30

      Östadkulle SK (borta) F09-10


      20:30
  • 30Tor
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 31Fre