Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Grebbestads IF (borta) P-04/05


      13:00
    • 13:00

      Herrestads AIF F06/07 (borta) F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Svenshögen/ÖIK (hemma) U-laget


      16:00
    • 15:30

      IFK Valla P09 (borta) P-09


      17:30
    • 15:30

      Träning F-04/05


      17:00
    • 17:00

      IFK Uddevalla 06 (hemma) P-06


      19:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Match mot Rönnäng P-09


      19:45
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Träningsläger P-06


      00:00
    • 18:00

      IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 (borta) F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Herrestads AIF (hemma) F-04/05


      21:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Träningsläger P-06

    • 08:15

      Träning P-10


      16:00
    • 08:45

      Hogstorps IF (borta) F10/11/12


      14:00
    • 10:00

      Zonträning F05 F-04/05


      12:00
    • 10:30

      IK Oddevold P09 Vit (borta) P-08


      12:30
    • 14:00

      IF Viken (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      IFK Strömstad P-08 (hemma) P-08


      19:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Träningsläger P-06

    • 07:00

      Lysekils AIK (borta) P-11


      14:00
    • 10:00

      Grohed/Ljungskile P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Bohuslyftet P-08


      13:00
    • 12:00

      IFK Valla F06/07 (borta) F-06/07


      14:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Skärhamns IK Vit (hemma) P-08


      19:30
    • 17:45

      Träning PF-13


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 19:00

      Herrestads AIF Lag 3 (borta) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Vallen-Stenungsund (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Grundsunds IF (borta) F-06/07


      13:00
  • 15Sön
    • 12:00

      Matchvärdar A-lagsmatch F-04/05


      15:30
    • 12:00

      Vallens IF (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Högsäters GF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Hedekas IF PF12 (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Karlsberg United FC (borta) P-09


      17:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-06/07


      13:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-11


      14:00
    • 10:00

      Hunnebo/Bovall (borta) F10/11/12


      14:00
    • 11:00

      Grebbestads IF P0708 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Bokenäs IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Valla F06/07 (borta) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      SIK Boys (hemma) U-laget


      16:00
    • 14:00

      Orust ( Svart ) (hemma) P-04/05


      16:00
    • 15:30

      IFK Valla P09 (borta) P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Munkedals IF (hemma) P-06


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11/12


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:00

      IK Rössö (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:30

      Hedekas IF PF11 (borta) P-09


      12:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF (borta) F-06/07


      14:30
    • 13:00

      Lysekils AIK (borta) P-04/05


      15:00
    • 15:00

      Munkedals IF P-08 (hemma) P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Morlanda GoIF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sotenäs U (hemma) P-06


      19:00
  • 30Mån
    v.40