Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • Heldag

      Nisse Lull Cup P-10

    • 08:35

      Tr.match (hemma) P-06


      10:30
    • 08:45

      Match mot -06 P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Åby IF (hemma) U19


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 14:00

      Norrby IF (borta) U19


      15:00
    • 17:00

      Åsa IF (hemma) U19


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 3Mån
    v.6
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-trupp


      20:30
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      21:00
    • 19:15

      Träning P-06


      20:15
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
  • 8Lör
    • 08:30

      Tr.match (hemma) P-06


      10:30
    • 08:45

      Träningmatch mot -06 P-07


      10:30
    • 09:00

      Föreningsdag IFK Berga


      19:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Nickes cup P-10

    • 11:00

      Hvetlanda GIF U19 (hemma) U19


      12:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
  • 10Mån
    v.7
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-trupp


      20:30
    • 19:30

      Inventeringsmöte IFK Berga


      20:30
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:15
  • 14Fre
    • 18:00

      Match mot Degerhamn U16


      19:30
    • 20:00

      Skridskor U19


      21:15
  • 15Lör
    • 08:30

      Träning P-10


      10:00
      Kalmarsundskolan sporthall(Nova)
      Anteckning: Inomhusgolv
    • 08:45

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 14:00

      Oskarshamns AIK (borta) A-trupp


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Tr.match (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 17Mån
    v.8
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning A-trupp


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:15
  • 21Fre
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Gruppmöte A-trupp


      14:00
    • 09:00

      Extraträning P-06


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning U16


      15:15
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 23Sön
    • 10:30

      Tr.match (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 12:00

      Färjestadens GOIF (borta) U19


      14:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 24Mån
    v.9
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-trupp


      20:30
  • 25Tis
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:50

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:15
    • 19:15

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:15
  • 28Fre
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      IFK Berga (hemma) P-12


      16:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 13:00

      Älmeboda/Linneryd (hemma) A-trupp


      15:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch mot Borgholm P-05


      16:30
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:00

      Tr.match (hemma) P-06


      17:00