Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Berga
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Nybro IF (borta) P-12


      15:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning A-trupp


      11:00
    • 11:00

      Nybro komb. 1 (hemma) P-04/03


      13:00
    • 13:30

      Smedby BoIK (hemma) P-05


      15:30
  • 2Sön
    • 09:45

      Pukebergs BK (hemma) P-07


      11:45
    • 15:00

      Nässjö FF (hemma) A-trupp


      16:00
    • 15:00

      Bollkalle A-lagsmatch P-09


      17:00
    • 16:00

      Kalmar södra IF blå (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Kalmar FF (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Färjestadens GoIF 2 (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Kalmar Södra IF vit (hemma) P-09


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Styrelsemöte IFK Berga


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Kalmar FF (hemma) P-08


      20:15
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Färjestadens GoIF 1 (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      IK Tord 1 (hemma) P-04/03


      14:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-04/03


      11:30
    • 10:00

      Södermöre komb. (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Fotbollsskola P-10


      18:00
    • 10:00

      Fotbollsskola P-11


      17:00
    • 10:00

      Fotbollsskola P-12


      00:00
    • 10:00

      Träning P-13


      19:00
    • 14:00

      Husqvarna FF (borta) A-trupp


      15:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Fotbollsskola P-12


      14:00
    • 10:00

      Träning P-13


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsskola P-11


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsskola P-10


      14:00
    • 10:30

      Kalmar Södra IF (hemma) P-06


      12:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      DM P15 P-04/03


      16:00
    • 15:00

      Rockneby IK 7-m (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Ljungbyholms GOIF (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Möre BK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Mönsterås GoIF (hemma) P-09


      17:30
    • 17:00

      Torsås UFF (borta) P-09


      18:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Möre BK (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Lindsdals IF 1 (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Västerviks FF 1 (borta) P-04/03


      21:00
  • 12Ons
    • Heldag

      Städning av klubblokalen P-09

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Pukebergs BK (borta) P-06


      20:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Hossmoligan P-10

    • Heldag

      Hossmoligan P-11

    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Torsås UFF svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Fys & Team P-08


      12:30
    • 14:00

      Råslätt SK (hemma) A-trupp


      15:00
  • 16Sön
    • 11:30

      Färjestadens GOIF (borta) P-08


      12:30
    • 15:30

      Lindö FF (borta) U19


      17:30
    • 15:30

      Träning P-04/03


      17:00
    • 16:00

      Alsterbro IF 7-m (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Rockneby IK (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Hossmo BK vit (hemma) P-09


      17:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Ungdomssektion och Styrelsemöte IFK Berga


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:10
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Alstermo IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Ifö Bromölla IF (borta) A-trupp


      20:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Tingsryd United FC (hemma) P-04/03


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Södermöre komb. 7-m (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 19:00

      Östers IF 1 (borta) P-04/03


      21:00
    • 19:00

      Hossmo BK (hemma) P-05


      21:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Torsås komb 7-m (hemma) P-06


      20:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Emmaboda komb. (hemma) P-09


      19:45
  • 28Fre
    • 09:00

      IFÖ CUP 2019 P-06


      00:00
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 29Lör
    • Heldag

      IFÖ CUP 2019 P-06

    • 07:00

      Kalmar FF P06 Röd (hemma) P-06


      23:00
    • 10:00

      Hossmoligan P-11


      14:00
    • 14:00

      Nosaby IF (hemma) A-trupp


      15:00
  • 30Sön
    • 00:00

      IFÖ CUP 2019 P-06


      20:00
    • 07:00

      Kalmar FF P06 Röd (hemma) P-06


      23:00