Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Emmaboda komb. (borta) P-09


      12:30
    • 14:00

      Husqvarna FF (borta) P-04/03


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning Utvecklingslaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:15

      Majcupen P-10


      13:40
    • 09:30

      Kalmar FF 2 (borta) P-06


      11:30
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 10:00

      Trekanten IF (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Färjestadens GOIF röd (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Kalmar Södra IF (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Österlen FF (borta) A-trupp


      15:00
  • 5Sön
    • 10:15

      Hossmoligan P-10


      13:30
    • 10:30

      Färjestadens GOIF 1 (hemma) P-06


      12:30
    • 10:30

      Oskarshamns AIK 2 (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Vimmerby IF (borta) P-04/03


      13:00
    • 14:00

      FC Linköping City (hemma) Utvecklingslaget


      16:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Hossmoligan P-11

    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Timmernabbens IF (borta) P-05


      12:30
    • 14:00

      Dalstorps IF (hemma) A-trupp


      15:00
    • 14:00

      Nässjö FF (borta) P-04/03


      16:00
  • 12Sön
    • 09:15

      Hossmoligan P-11


      14:15
    • 10:00

      Lindsdals IF (borta) P-06


      12:00
    • 14:00

      Kalmar FF (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Möre BK (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Växjö BK (borta) Utvecklingslaget


      17:00
    • 16:00

      Nybro IF vit (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Lindsdals IF (hemma) P-08


      17:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:00
    • 18:30

      Glömminge-Algutsrums IF (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Hässleholms IF (borta) A-trupp


      20:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Kalmar FF (borta) P-12


      15:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:40

      Teambuilding & Fysträning P-08


      12:30
    • 10:00

      Hossmoligan P-10


      13:30
    • 10:30

      Persnäs AIF 7-m (hemma) P-05


      12:30
    • 18:30

      Hossmo BK (hemma) P-04/03


      20:30
  • 19Sön
    • Heldag

      Utbildningsläger 3 P-05

    • 10:30

      Oskarshamns AIK 1 (hemma) P-06


      12:30
    • 13:00

      Gnosjö IF (hemma) P-04/03


      15:00
    • 16:00

      Persnäs AIF (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Tvärskog/Påryd (hemma) P-09


      17:30
    • 17:30

      Lindsdals IF svart (hemma) P-09


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Fotografering P12 P-12


      18:20
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning Utvecklingslaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Lagfotografering P-10


      19:00
    • 19:10

      Lagfotografering P-09


      19:40
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:00
    • 18:30

      Oskarshamns AIK 1 (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      FK Karlskrona (hemma) A-trupp


      20:00
  • 25Lör
    • Heldag

      Hossmoligan P-11

    • 07:30

      Cupäventyr i Växjö P-10


      15:30
    • 09:00

      Hossmo BK (borta) P-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 12:00

      Kalmar FF röd (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Hvetlanda GIF (borta) P-04/03


      16:00
    • 15:00

      Hossmo BK (borta) P-08


      16:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Länsförsäkringar Cup i Söderåkra P-13


      18:00
    • 10:15

      Hossmoligan P-10


      13:30
    • 12:00

      Timmernabbens IF (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Kalmar FF (borta) P-04/03


      16:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF (hemma) Utvecklingslaget


      16:00
    • 15:00

      Lindsdals IF 2 (borta) P-05


      17:00
    • 17:30

      Färjestadens GoIF vit (borta) P-09


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 10:30

      Mönsterås GIF (hemma) P-06


      12:30
    • 14:00

      Värnamo Södra FF 1 (hemma) P-04/03


      16:00
    • 15:00

      Asarums IF FK (borta) A-trupp


      16:00
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Utvecklingslaget


      20:00
  • 31Fre