Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bankeryd

Följ

IFK Bankeryd

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Bankeryd
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 09:00

      Träning F-06


      11:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning F15/16


      21:30
  • 2Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup F15/16

    • Heldag

      Skadevi Cup F-05

    • 06:00

      IFK Skövde Hk (hemma) P-06


      20:00
    • 07:00

      HK Silwing Troja (hemma) P-06


      20:00
    • 08:00

      Skadevi cup F-04


      00:00
    • 09:00

      Skadevi Cup F-04


      15:00
    • 10:00

      IFK 1 match F-05


      11:00
    • 10:00

      Skadevi Cup F-07


      12:00
    • 12:00

      IFK 2 match F-05


      13:00
    • 13:00

      Skadevi handbollscup P-05


      00:00
    • 14:00

      Skadevi handbollscup P-05


      00:00
    • 15:00

      Skarp Intresseanmälan SKADEVICUP P-06


      00:00
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 15:30

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Skadevi F-08


      18:00
    • 17:30

      Skadevi cup F-08


      18:30
    • 18:00

      Skadevi Cup F-07


      00:00
    • 18:00

      Skadevi- cup skövde P-07


      00:00
    • 18:00

      Skadevi lag 1 P-07


      19:00
    • 18:00

      Skadevi Cup F-06


      19:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup F15/16

    • Heldag

      Skadevi Cup F-05

    • Heldag

      Skadevi cup F-04

    • Heldag

      Skadevi handbollscup P-05

    • Heldag

      Skadevi handbollscup P-05

    • Heldag

      Skarp Intresseanmälan SKADEVICUP P-06

    • Heldag

      Skadevi Cup F-07

    • Heldag

      Skadevi- cup skövde P-07

    • 07:00

      Kärra HF (hemma) P-06


      12:00
    • 08:00

      Skadevi Cup F-04


      21:00
    • 09:00

      Träning F-10/11


      10:00
    • 09:30

      IFK 2 match F-05


      10:30
    • 10:00

      IFK 1 match F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:00

      Skadevi cup F-07


      12:00
    • 10:30

      Skadevi P-05


      11:30
    • 11:00

      Träning Handbollsskolan


      12:00
    • 12:00

      Skadevi F-08


      13:00
    • 12:30

      Skadevi cup F-08


      13:30
    • 12:30

      Skadevi P-05


      13:30
    • 18:00

      skadevi lag 1 P-07


      19:00
    • 18:00

      skadevi lag 2 P-07


      19:00
    • 18:00

      Skadevi Cup F-06


      19:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Skadevi Cup F15/16

    • Heldag

      Skadevi Cup F-05

    • 00:00

      Skadevi cup F-04


      19:00
    • 00:00

      Skadevi handbollscup P-05


      14:00
    • 00:00

      Skadevi handbollscup P-05


      15:00
    • 00:00

      Skarp Intresseanmälan SKADEVICUP P-06


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-07


      20:00
    • 00:00

      Skadevi- cup skövde P-07


      19:00
    • 07:00

      If Hallby HK (hemma) P-06


      16:00
    • 07:00

      Torslanda HK (hemma) P-06


      16:00
    • 09:00

      Skadevi Cup F-04


      15:00
    • 10:00

      IFK 1 match F-05


      11:00
    • 11:00

      IFK 2 match F-05


      12:00
    • 11:00

      Skadevi P-05


      12:00
    • 11:15

      Skadevi F-08


      12:15
    • 12:00

      Skadevi cup F-08


      13:00
    • 13:00

      Skadevi P-05


      14:00
    • 18:00

      Skadevi Cup F-06


      19:00
    • 18:00

      skadevi lag 2 P-07


      19:00
  • 5Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 7Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:15

      Sekretariatsutbildning F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning F15/16


      21:30
  • 9Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning F-10/11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:30

      Borås HK 84 (hemma) F-04


      12:30
    • 11:00

      Träning Handbollsskolan


      12:00
    • 12:30

      Borås HK 84 (hemma) P-05


      14:30
    • 13:30

      Skövde HF Röd (hemma) F-04


      15:30
    • 14:00

      KFUM Trollhättan 2 (hemma) F-06


      16:00
    • 14:30

      IK Cyrus P07 (borta) P-07


      16:30
    • 16:15

      Karlskrona Handboll F14 (hemma) F-05


      18:15
    • 17:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F-06


      19:00
    • 17:45

      IF Hallby HK (borta) F-05


      19:45
  • 11Sön
    • 08:30

      Träning P-08/09


      10:00
    • 09:15

      Sekretariat P-06


      11:30
    • 10:15

      IK Cyrus P06 (hemma) P-06


      12:15
    • 11:30

      Eksjö BK (hemma) F-07


      13:30
    • 11:30

      Vetlanda HF (borta) P-04


      13:30
    • 12:00

      Flottans IF & Karlskrona Handboll (hemma) P-05


      13:30
    • 12:30

      Falköpings AIK HK 2 (borta) F-05


      14:30
    • 13:00

      Karlshamns HF (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      Skara HF VIT (hemma) F-08


      15:00
    • 13:30

      Eksjö BK (borta) P-05


      15:30
    • 13:40

      Tibro HK (hemma) F-05


      15:40
    • 15:30

      Habo HK (hemma) F-08


      17:30
    • 17:00

      Eksjö BK (hemma) F-05


      19:00
  • 12Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F15/16


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 14Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:30

      IFK Bankeryd F10 (hemma) F-08


      19:30
    • 17:30

      IFK Bankeryd F10 (hemma) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning F15/16


      21:30
  • 16Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Poolspel Eksjö F-10/11


      14:00
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning Handbollsskolan


      12:00
    • 11:15

      HK Lidköping P11 (borta) P-07


      13:15
    • 12:00

      IFK Karlsborg (borta) P-05


      14:00
    • 12:25

      IFK Skövde HK 2 (hemma) P-07


      14:25
    • 13:00

      Skövde HF Grön 08 (hemma) F-07


      15:00
    • 16:00

      KFUM Trollhättans IA F11 (hemma) F-07


      18:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10/11


      14:00
    • 10:00

      HK Country (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Älmhult HK (borta) F-05


      13:00
    • 13:00

      Skövde HF Blå 05 (hemma) F-04


      15:00
    • 13:00

      Skara HF VIT (hemma) F-06


      15:00
    • 14:00

      Växjö HF (borta) F15/16


      16:00
    • 14:30

      IF Hallby HK 1 (hemma) P-07


      16:30
    • 15:00

      Eksjö (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Vetlanda HF (hemma) P-04


      18:00
  • 19Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F15/16


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:25

      IF Hallby HK (hemma) P-05


      21:30
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 21Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Anderstorps SK F15 (borta) F15/16


      20:30
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning F15/16


      21:30
  • 23Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:15

      Nässjö HF (hemma) P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 24Lör
    • 08:30

      IF Hallby HK F12 (borta) F-05


      10:30
    • 09:00

      Träning F-10/11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:15

      IF Hallby HK 2 (borta) P-07


      12:15
    • 11:00

      Träning Handbollsskolan


      12:00
    • 12:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) P-05


      14:00
    • 12:30

      IF Hallby HK (hemma) F-09


      14:30
    • 13:15

      IFK Karlskrona (hemma) P-05


      14:45
    • 14:00

      IF Hallby HK (borta) F-08


      16:00
    • 14:45

      Anderstorps SK (borta) P-05


      16:45
    • 15:30

      IFK Bankeryd F10 (hemma) F-08


      17:30
    • 15:30

      IFK Bankeryd F10 (hemma) F-09


      17:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Anderstorps SK P9 (borta) P-08/09


      11:00
    • 09:30

      IK Cyrus F07 (hemma) F-07


      11:30
    • 11:30

      Vårgårda IK F10 (borta) F-08


      13:30
    • 12:30

      Tibro HK (borta) F-08


      14:30
    • 12:30

      Västerviks HF F11 (hemma) F-07


      14:30
    • 14:00

      Ronneby HK (hemma) F15/16


      16:00
    • 14:20

      Karlskrona Handboll F14 (borta) F-05


      16:20
    • 15:30

      IFK Skövde HK P07 (hemma) P-06


      17:30
    • 17:00

      Hallbys herrar F-06


      19:00
    • 18:30

      Falköpings AIK HK P12 (hemma) P-06


      20:30
  • 26Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F15/16


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 28Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning F15/16


      21:30
  • 30Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00