Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F 9-11


      20:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
    • 19:00

      Vara IBK (borta) P 15


      21:00
  • 2Lör
    • 11:15

      Falköpings IBK (hemma) P 13


      12:45
    • 14:00

      IK Zenith (borta) Herr A


      16:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Sammandrag Vara P 9


      13:00
    • 10:00

      Falköpings IBK (borta) P 11


      11:30
    • 12:00

      Skövde IBF (borta) Dam A


      14:00
    • 12:30

      Tranemo IBK (borta) P 13


      14:00
    • 13:30

      BK Halna (hemma) P 11


      15:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      BK Halna (hemma) Dam A


      21:30
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 8Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
    • 20:00

      Mölndals IBF (borta) Herr A


      22:00
  • 9Lör
    • 15:00

      Tjejdag Innebandy F 8-9


      22:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Sammandrag Lidköing P 9


      13:00
    • 10:30

      Skara IBK (hemma) P 13


      12:00
    • 12:15

      IBK Vänersborg (hemma) P 15


      14:15
    • 13:30

      Borås IBF (hemma) F 9-11


      15:30
    • 14:15

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F 16


      16:15
    • 15:30

      IBK Lockerud (borta) P 13


      17:00
  • 11Mån
    v.11
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 13Ons
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
      Idrottens Hus
      Anteckning: Ombytta och klara 16.45 i omklädningsrummet där vi går igenom dagens träning
  • 16Lör
    • 13:15

      Skövde IBF (hemma) P 13


      14:45
    • 15:15

      Mullsjö AIS (hemma) F 9-11


      17:15
    • 17:30

      IBK Vänersborg 2 (borta) P 13


      19:00
  • 17Sön
    • 10:30

      IBK Vänersborg (borta) F 16


      12:30
    • 16:00

      IBF Horsby (borta) P 15


      18:00
    • 16:00

      FBC Sisjön (hemma) Herr A


      18:00
  • 18Mån
    v.12
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 18:15

      U-ledar möte Ledarsida


      19:30
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 20Ons
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 22Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
  • 23Lör
    • 11:30

      Borås GIF (hemma) P 15


      13:30
    • 13:00

      Fristads GoIF (borta) F 9-11


      15:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Kinna IBK (hemma) F 16


      13:00
    • 11:00

      IBK Alingsås 1 (hemma) P 15


      13:00
    • 14:00

      Mölndals IBF (hemma) Herr A


      16:00
    • 15:00

      IBK Alingsås (borta) F 8-9


      16:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 18:00

      Föräldrar möte / avslutning F 8-9


      19:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 27Ons
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
    • 20:00

      Mölndals IBF (borta) Herr A


      21:00
  • 29Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
  • 30Lör
    • 00:00

      IBK Lidköping (hemma) F 8-9


      22:00
    • 07:00

      Hovslätts IK Innebandy (hemma) F 8-9


      08:00
    • 11:00

      Wårgårda/Fristad (borta) F 16


      13:00
    • 12:00

      Borås GIF (borta) P 15


      14:00
  • 31Sön