Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 16:00

      Craftstadens IBK Oskarshamn (borta) Herr A


      18:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P8, 2011


      17:00
      Idrottens Hus, Träningshall 2
    • 16:45

      Träning P 14


      18:30
  • 12Lör
    • 09:30

      Skövde IBF (borta) P 14


      11:30
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 11:15

      Fristads GOIF (hemma) F 12


      13:15
    • 14:00

      Sandareds IBS (borta) P 12, 07-08


      16:00
  • 13Sön
    • 12:00

      Tranemo IBK (hemma) P 14


      14:00
    • 15:00

      Lillån IBK (hemma) Herr A


      17:00
    • 17:30

      Fagerhult Habo IBK (hemma) A-lag Damer


      19:30
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 08:30

      Sammandrag lag 2 P 10, 2009


      13:00
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Rydboholms SK (borta) P 12, 07-08


      13:00
    • 11:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) Damjunior


      13:30
    • 13:15

      Skara IBK P14 (hemma) P 14


      15:15
    • 15:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (borta) Herr A


      17:00
    • 17:30

      Skara IBK 1 (borta) P 12, 07-08


      19:30
  • 20Sön
    • 08:00

      Vara IBK (borta) P 12, 07-08


      11:30
    • 09:00

      Sammandrag lag 1 P 10, 2009


      13:00
    • 10:30

      Sammandrag Lidköping 1 P8, 2011


      13:30
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F 12


      18:00
    • 17:15

      Fröjereds IF U (hemma) A-lag Damer


      19:15
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning P8, 2011


      17:00
    • 16:45

      Träning P 14


      18:30
    • 19:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) P 14


      21:30
    • 19:30

      Skara IBK (borta) Damjunior


      21:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 11:15

      Tranemo IBK (hemma) F 12


      13:15
    • 16:30

      Svenljunga IBK (borta) P 14


      18:30
  • 27Sön
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping 2 P8, 2011


      14:00
    • 11:45

      Fagerhult Habo IBK 1 (hemma) P 12, 07-08


      13:45
    • 11:45

      IBK Vänersborg (hemma) F-10


      12:30
    • 13:15

      IBK Alingsås (borta) F-10


      14:00
    • 14:00

      Sargvakt, kiosk och entré P 14


      18:00
    • 15:00

      Onyx IBK (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:30

      IBK Elfhög (borta) F-10


      16:15
    • 18:00

      IBK Alingsås (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor