Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 3Tor
    • 13:00

      Hradec (borta) P 11


      14:00
    • 17:20

      Landvetter IBK (borta) P 11


      18:20
    • 17:20

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) P 11


      18:20
    • 18:00

      IK Zenith (borta) P 11


      19:00
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 4Fre
    • 09:20

      Varla IBK (hemma) P 11


      10:20
    • 10:00

      Calmare Lindsdals IC (borta) P 11


      11:00
    • 15:20

      Kungälvs IBK (hemma) P 11


      16:20
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:00

      IBK Bergum (hemma) P 11


      17:00
    • 19:30

      Stenungsunds IBK (hemma) Herr A


      21:30
  • 5Lör
    • 14:40

      Sveiva IBK (hemma) P 11


      15:40
    • 17:20

      Ibk Genarp (borta) P 11


      18:20
    • 19:00

      IBK Lund (hemma) P 11


      20:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Surte IS IBK (borta) P 11


      12:00
    • 13:30

      Liberec IBK (borta) P 11


      14:30
  • 7Mån
    v.2
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 11Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 12Lör
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) P 11


      14:00
      UW Elast hallen NOVAB arena
      Serie: P11 N
      Samlingsinfo: Idrottens hus
      Samlingstid: 11:00
      Resultat och referat
    • 13:45

      Varla IBK (borta) Herr A


      15:45
    • 14:45

      Vara IBK (hemma) P 15


      16:45
    • 15:15

      Falköpings IBK (borta) P 13


      16:45
  • 13Sön
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping P 9


      12:00
    • 12:00

      Sollebrunns AIK (borta) P 13


      13:30
    • 14:30

      Fristads GoIF (hemma) F 9-11


      16:30
    • 17:30

      IBK Alingsås (hemma) Dam A


      19:30
  • 14Mån
    v.3
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 17Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 18Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
    • 19:30

      IBK Lockerud Mariestad U (borta) Dam A


      21:30
  • 19Lör
    • 11:15

      Borås IBF (hemma) P 13


      12:45
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F 16


      14:30
  • 20Sön
    • 10:45

      Skara IBK (hemma) P 11


      12:15
    • 11:30

      IBK Vänersborg (borta) P 15


      13:30
    • 12:30

      IBK Lockerud (hemma) P 13


      14:00
    • 15:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      17:00
  • 21Mån
    v.4
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Tvåstad KIK (hemma) Dam A


      21:30
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 25Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 26Lör
    • 11:15

      Falköpings IBK (hemma) P 11


      12:45
    • 12:00

      Skövde IBF (borta) P 13


      13:30
    • 13:00

      Fristads GoIF (borta) Dam A


      15:00
    • 13:00

      IBK Alingsås (hemma) F 9-11


      15:00
    • 14:00

      IBK Alingsås (borta) Herr A


      16:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Fröjereds IF (borta) P 11


      12:30
    • 11:15

      IBK Vänersborg (hemma) F 16


      13:15
    • 13:15

      IBF Horsby (hemma) P 15


      15:15
    • 15:00

      IBK Vänersborg 1 (hemma) P 13


      16:30
  • 28Mån
    v.5
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 31Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30