Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 2Fre
    • 15:30

      Träning P15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 19:15

      IBK Lockerud Mariestad 2 (borta) P15


      21:15
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 11:00

      IBK Lockerud Mariestad F02 (borta) F 16


      13:00
    • 12:00

      Tibro IBK (borta) P 13


      14:00
  • 4Sön
    • 15:00

      Mölndals IBF (hemma) Herr A


      16:00
  • 5Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 7


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning P 8


      18:00
    • 17:45

      Träning P 13


      19:30
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 9Fre
    • 15:30

      Träning P15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 11:15

      Skara IBK (hemma) F 16


      13:15
    • 13:30

      Sammandrag i Lidköping P 8


      17:30
  • 11Sön
    • 11:45

      Falköpings IBK (hemma) P 13


      13:45
    • 13:30

      Grästorps IBK (hemma) P15


      15:30
    • 16:00

      Skövde IBF (D2J) (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:00

      FBC Partille (borta) Herr A


      17:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 7


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning P 8


      18:00
    • 17:45

      Träning P 13


      19:30
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
      Idrottens Hus - Lidköping
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 16Fre
    • 15:30

      Träning P15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 12:30

      Fristads GoIF (borta) F 16


      14:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping F 9-11


      14:00
    • 15:00

      Teori P 13


      17:00
    • 15:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      16:00
  • 19Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
    • 20:00

      Tvåstad KIK (D2J) (hemma) Dam A


      22:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P 13


      18:00
    • 16:45

      Träning P 8


      18:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
    • 20:00

      Floda IBK (borta) Herr A


      21:00
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
  • 24Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 15:30

      Tränings match F 7-8


      18:00
    • 16:30

      Skara IBK (borta) P 13


      18:00
  • 25Sön
    • 09:30

      Sammandrag i Mariestad P 8


      14:00
    • 15:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      16:00
  • 26Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:45

      Träning P 13


      19:30
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
    • 19:15

      Träning Dam A


      20:30
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
  • 30Fre
    • 15:30

      Träning P15


      17:00
  • 31Lör