Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 11:15

      Tranemo IBK (hemma) P 13


      12:45
    • 12:00

      Borås GIF (borta) P 15


      14:00
    • 13:00

      Fröjereds IF (hemma) P 11


      15:00
  • 2Sön
    • 11:15

      Skövde IBF (hemma) P 13


      12:45
    • 13:15

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) P 11


      15:15
    • 17:30

      Skövde IBF (hemma) Dam A


      19:30
  • 3Mån
    v.49
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
      A-hallen
  • 7Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
    • 19:00

      Wårgårda/Fristad (borta) F 16


      21:00
  • 8Lör
    • 09:30

      BK Halna (borta) P 11


      11:00
    • 11:00

      Grästorps IBK (borta) P 15


      13:00
    • 12:00

      Skara IBK (borta) P 13


      13:30
    • 12:00

      Tibro IBK (borta) P 13


      13:30
  • 9Sön
    • 11:00

      IBF Horsby (borta) P 15


      13:00
    • 14:00

      Falköpings IBK (hemma) P 11


      16:00
    • 17:30

      Möte P 11


      19:00
  • 10Mån
    v.50
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 14Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 15Lör
    • 11:00

      Mullsjö AIS (borta) F 9-11


      13:00
    • 14:30

      IBK Vänersborg 2 (hemma) P 13


      16:00
    • 16:00

      Mullsjö AIS (borta) Dam A


      18:00
    • 16:00

      Kinna IBK (borta) F 16


      18:00
    • 19:30

      FBC Sisjön (borta) Herr A


      21:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Sammandrag Vara P 9


      12:00
    • 10:45

      Vara IBK (hemma) P 11


      12:45
    • 12:45

      Fröjereds IF (hemma) P 13


      14:15
    • 16:00

      Sandared/Rydboholm (hemma) F 16


      18:00
  • 17Mån
    v.51
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00