Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
    • Heldag

      Paradiscupen P-03

    • Heldag

      Paradiscupen P-05

    • 11:30

      Röbäcks IF (hemma) F-05


      12:30
    • 12:15

      Spöland Vännäs IF (hemma) P-04 Vit


      13:00
    • 12:15

      Röbäcks IF (hemma) F-03/04


      13:00
    • 16:00

      Öjebyns IBF Vit (borta) P-05


      17:00
    • 16:50

      Öjebyns IBF (hemma) F-05


      17:50
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Clemensnäs IF (borta) F-03/04


      18:20
    • 18:30

      Wibax IBF Piteå (borta) P-04 Vit


      19:15
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 4Tor
    • Heldag

      Paradiscupen P-03

    • Heldag

      Paradiscupen P-05

    • 08:45

      GUIF Svart (borta) P-05


      09:45
    • 09:30

      Sundsvalls IBF Södermalm lag 1 (hemma) F-05


      10:30
    • 10:15

      IBF Dalen (hemma) P-04 Vit


      11:00
    • 11:45

      Skellefteå IBK (hemma) P-05


      12:45
    • 12:30

      IBK Östhammar (hemma) F-03/04


      13:10
    • 16:30

      Skellefteå IBS (borta) F-03/04


      17:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:50

      Öjebyns IBF Blå (hemma) P-05


      20:50
    • 20:00

      Träning Juniorlag Damer


      21:00
    • 20:40

      Öjebyns IF (borta) P-04 Vit


      21:15
  • 5Fre
    • Heldag

      Paradiscupen P-03

    • Heldag

      Paradiscupen P-05

    • 10:20

      Skellefteå IBK (borta) P-04 Vit


      11:00
    • 11:00

      Örnsköldsvik IB (borta) F-03/04


      11:45
    • 13:15

      Holmsund City IBC Vit (borta) F-03/04


      14:15
    • 15:30

      Sävar IK (borta) P-05


      16:30
    • 16:50

      Holmsund City IBC (hemma) P-04 Vit


      17:30
    • 17:45

      IBF Dalen (borta) P-05


      18:45
  • 6Lör
    • Heldag

      Paradiscupen P-08

    • Heldag

      Paradiscupen P-07

    • 08:00

      Paradiscupen F-08


      00:00
    • 08:00

      Paradiscupen F-09


      19:00
    • 09:00

      ÖIB 09 (hemma) F-09


      09:45
    • 09:00

      Paradiscupen P-08


      00:00
    • 09:45

      Moälvens IBK (hemma) F-08


      10:30
    • 09:45

      IBK Härnösand (borta) F-07


      10:45
    • 10:30

      JÄBO IK (hemma) F-08


      11:15
    • 10:45

      Ankarsvik BK VIT (borta) P-08


      11:00
    • 11:15

      Moälvens IBK (borta) F-09


      12:00
    • 11:30

      Timrå IBC (borta) P-08


      12:00
    • 12:45

      ÖIB Svart (borta) F-08


      13:30
    • 14:15

      Tegs SK IBF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:15

      ParadisCupen F-06


      00:00
    • 15:00

      IBF Dalen Södra Vit (hemma) F-08


      15:45
    • 17:15

      Vindelns IF (hemma) F-07


      18:15
    • 18:00

      Skellefteå IBS (hemma) P-08


      18:45
    • 18:45

      Sävar IK (hemma) P-08


      19:30
    • 19:30

      Umeå City IBF vit (hemma) P-07


      20:15
  • 7Sön
    • Heldag

      Paradiscupen P-08

    • Heldag

      Paradiscupen P-07

    • 00:00

      Paradiscupen F-08


      19:00
    • 00:00

      Paradiscupen P-08


      16:00
    • 00:00

      ParadisCupen F-06


      20:15
    • 08:00

      Sandåkerns SK (borta) F-07


      09:00
    • 08:00

      Paradiscupen F-09


      19:00
    • 08:45

      Jäbo IK (borta) F-09


      09:30
    • 10:15

      Sävar IK (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Ankarsvik BK (borta) P-08


      11:45
    • 11:00

      Nätra IBK (hemma) F-09


      11:45
    • 11:45

      ÖIB 09 (hemma) F-08


      12:30
    • 11:45

      Umeå City IBF blå (hemma) P-07


      12:30
    • 12:30

      ÖIB Röd (hemma) F-08


      13:15
    • 12:30

      Ankarsvik BK VIT (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 13:15

      IBF Dalen (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Bad P-04 Vit


      18:20
    • 15:30

      IBF Dalen Södra Vit (borta) F-08


      16:15
    • 15:30

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F-07


      16:30
    • 16:15

      IBF Dalen Södra (borta) F-08


      17:00
    • 17:00

      SSK vit (borta) P-07


      17:45
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:20

      Träning P-04 Vit


      19:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 13Lör
    • 00:00

      Granlo BK P04 (borta) P-04


      02:00
    • 00:00

      Klockarbergets BK P03-05 (borta) P-04 Vit


      02:00
    • 10:00

      Gullänget-Kroksta IBS 03 (borta) P-03


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 12:00

      Klockarbergets BK P03/05 (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Sundsvalls IBF F05-06 Haga (borta) F-06


      14:30
    • 15:00

      Sundsvalls IBF F05-06 Granloholm (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      Moälvens IBK F04 (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Granlo BK P04 (borta) P-04 Vit


      17:00
    • 16:30

      Granlo BK P04 (borta) P-04


      18:30
    • 18:00

      Klockarbergets BK P03/05 (borta) P-04 Vit


      20:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 14:00

      Gullänget-Kroksta IBS P-05 (borta) P-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:20

      Träning P-04 Vit


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Gullänget-Kroksta IB


      20:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:50

      Träning P-04 Vit


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      21:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
      Ängetskolan
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:30

      Sammandrag F-09


      13:00
    • 09:00

      ÖIB (borta) F-09


      09:40
    • 09:00

      Nätra IBK (hemma) P-08


      14:30
    • 09:00

      Örnsköldsvik IB (hemma) P-08


      09:40
    • 09:00

      Arbetsdag Gnistan P-03


      12:00
    • 09:00

      Arbetsdag på Gnistan P-03


      12:00
    • 09:40

      JÄBO IK Rosa (borta) P-08


      10:20
    • 09:40

      Jäbo IK (borta) F-09


      10:20
    • 09:45

      Örnsköldsvik IBK P 06 Svart (borta) P-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:20

      Moälvens IBK (hemma) F-09


      11:00
    • 11:00

      ÖIB (hemma) F-09


      11:40
    • 11:00

      JÄBO IK Svart (borta) P-08


      11:40
    • 11:15

      Nätra IBK P06 (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå (borta) P-04


      13:30
    • 11:30

      Nätra IBK P02/05 (borta) P-04 Vit


      13:30
    • 11:40

      Örnsköldsvik IB (hemma) P-08


      12:20
    • 12:20

      JÄBO IK Rosa (hemma) P-08


      13:00
    • 13:40

      Nätra IBK (borta) P-08


      14:20
    • 13:40

      Moälvens IBK Svart (borta) P-09


      14:40
    • 14:15

      Höglands AIF P07 (borta) P-06


      15:00
    • 15:40

      ÖIB Röd (hemma) P-09


      16:40
    • 16:00

      Lagträff Juniorlag Damer


      18:00
    • 16:30

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå (hemma) P-04


      17:30
    • 16:30

      Gullänget-Kroksta IBS 04 Blå (hemma) P-04 Vit


      17:30
  • 21Sön
    • 08:00

      Örnligan - Sammandrag 4 F-08


      14:00
    • 08:40

      Nätra IBK Gul (borta) F-08


      09:10
    • 09:20

      Moälvens IBK (borta) F-08


      10:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      ÖIB Svart (hemma) F-08


      10:40
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:40

      Nätra IBK Svart (borta) F-08


      11:20
    • 11:20

      Moälvens IBK (hemma) F-08


      12:00
    • 13:20

      ÖIB Röd (borta) F-08


      14:00
    • 13:30

      Timrå IBC F05/06 (hemma) F-05


      15:30
    • 13:30

      Ankarsvik BK 05 (hemma) P-04 Vit


      15:30
    • 16:00

      Föräldramöte F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:30

      Sävar IK/Täfteå IK (borta) Juniorlag Damer


      21:30
  • 27Lör
    • 00:00

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå (borta) P-04


      02:00
    • 10:30

      Ankarsvik BK F04/05 (hemma) F-03/04


      11:30
    • 12:00

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå (borta) P-04


      14:00
    • 13:30

      Timrå IBC (borta) F-06


      15:00
    • 15:00

      IBK Härnösand P04 (hemma) P-04 Vit


      17:00
    • 16:00

      Vattjoms IK 05 (borta) P-05


      18:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Gullänget-Kroksta IBS 03 (borta) P-03


      14:00
    • 13:30

      Sundsvalls IBF F03-04 (hemma) F-03/04


      14:30
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Moälvens IBK P03 (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:20

      Träning P-04 Vit


      19:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons