Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK HK

Följ

Enköpings SK HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 08:20

      Hässelby Kälvesta Hockey Club (hemma) Flickor


      09:20
    • 11:00

      Örebro Hockey Ungdom (hemma) Flickor


      12:00
    • 13:20

      Träning Team 06


      16:40
    • 13:40

      Värmdö HC (hemma) Flickor


      14:40
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning Team 08


      11:00
    • 11:10

      Träning Team 09


      12:10
    • 14:00

      Träning Team 10


      15:00
    • 15:10

      Träning Ev internmatch Team 07


      17:00
    • 15:45

      Träning Team 03/04


      16:45
    • 16:20

      Träningsmatch Bålsta - ESK Team 05


      17:50
    • 17:00

      Gripen (borta) A-lag


      18:00
    • 17:30

      Surahammars IF (hemma) J18


      19:30
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy Team 05

    • 10:00

      Köping HC (hemma) J18


      11:10
    • 10:45

      Träningsmatch mot Flen/Katrineholm Team 06


      12:00
    • 13:30

      Viggbyholms IK (hemma) J18


      14:40
    • 15:50

      Järna SK (hemma) J18


      17:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy Team 05

    • 11:20

      XXXXXX (hemma) J18


      12:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 06:45

      Wings cup U12 Team 07


      18:00
      Märsta
      Samlingsinformation: Bahcohallen, samling 6.45,
      Samlingstid: 06:45
      Anteckning: Heldagscup i Märsta.
      Mer info kommer separat.
    • 09:00

      Kick off team 06 Team 06


      19:30
    • 10:00

      Teori Flickor


      11:30
    • 10:00

      Träning J18


      10:40
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:00

      Sekretariat Team 06


      12:20
    • 11:10

      Träning J18


      12:20
    • 12:30

      Träning Flickor


      13:50
    • 14:00

      Träningsmatch Nyköping - ESK Team 05


      16:00
    • 15:30

      Sekretariat Team 06


      16:50
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.38
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      15:50
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      16:50
    • 17:00

      Träning Team 10


      17:50
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:10

      Träning Team 06


      20:00
    • 19:10

      Träning J18


      19:50
    • 19:15

      Träning Team 03/04


      19:45
    • 20:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 20:10

      Träning Team 03/04


      21:30
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatcher Team 08


      14:00
    • 11:00

      Träning Domare


      14:00
    • 11:00

      Träningsdag Team 09


      17:00
    • 11:00

      Träning J18


      11:40
    • 12:00

      Viggbyholms IK (hemma) Team 03/04


      13:00
    • 12:15

      Träningsmatch mot Surahammar Team 06


      13:45
    • 12:20

      Träning J18


      13:20
    • 18:40

      Modo Hockey (hemma) Team 03/04


      19:40
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.39
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      15:50
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      16:50
    • 17:00

      Träning Team 10


      17:50
    • 18:00

      Målvaktsträning Team 07


      19:00
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 06


      19:50
    • 19:00

      Föräldramöte Team 05


      20:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:00
    • 20:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 20:20

      Träning J18


      21:30
  • 25Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      15:50
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      16:50
    • 17:00

      Träning Team 09


      17:50
    • 17:00

      Träning Team 08


      17:50
    • 18:00

      Träning Flickor


      18:50
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Ledarmöte Flickor


      19:30
    • 19:10

      Träning Team 05


      20:00
    • 20:10

      Träning J18


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      CCM Trophy Team 05


      23:55
    • Heldag

      Kick Off och Nicklas Bäckström Cup Team 09

    • 11:10

      Träningsmatch mot Västerås Team 06


      13:10
    • 11:45

      Åker/Strängnäs HC (hemma) Team 07


      15:30
    • 15:10

      Träningsmatch Flickor Domare


      16:40
    • 15:10

      Göta/Traneberg (hemma) Flickor


      16:40
    • 15:30

      Träningsmatch U15/U16 Domare


      16:30
    • 15:30

      Wings HC (hemma) Team 03/04


      16:30