Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK HK

Följ

Enköpings SK HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Enköpings SK HK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:40

      Träning A-lag


      10:40
    • 10:50

      Träning J18


      11:40
    • 11:00

      U14 match hemma Wings Team 03/04


      13:00
    • 11:00

      Wings HC Arlanda (hemma) Team 05


      13:00
    • 11:50

      Träning J18


      12:30
    • 12:00

      U16 match Almtuna hemma Team 03/04


      14:00
    • 12:00

      Almtuna IS (hemma) Team 02


      14:00
    • 13:10

      Almtuna IS (hemma) Team 07


      15:00
    • 14:40

      Match mot Bålsta Team 06


      16:10
    • 14:40

      Sekretariat Team 06


      16:10
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 17:00

      Träning Flickor


      17:50
    • 17:00

      Träning Team 09


      17:50
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:10

      Träning Team 03/04


      20:00
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot SSK Team 08


      12:30
      Bachohallen B-hall
      Samlingsinformation: Bachohallen
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Träningsmatch på helplan mot Södertälje SK
    • 10:00

      Hedesunda IF (borta) Flickor


      15:00
    • 10:00

      Träning Team 07


      10:30
    • 10:10

      Träning A-lag


      11:10
    • 11:00

      Match mot Gimo Team 06


      12:30
    • 11:20

      Träning J18


      12:30
    • 12:40

      Träning J18


      13:15
    • 12:40

      Träning Team 03/04


      13:30
    • 12:45

      Poolspel Enköping Team 09


      16:00
    • 13:00

      Träning Team 05


      14:00
    • 13:30

      U-16 Match Gimo Team 03/04


      15:00
    • 13:30

      Gimo IF HC (borta) Team 02


      15:30
    • 17:30

      VIK Hockey (borta) Flickor


      19:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 16:50

      Träning Team 07


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 08


      17:50
    • 18:00

      Träning Team 06


      18:50
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning Team 03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning J18


      19:35
    • 20:10

      Träning J18


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      16:00
    • 16:50

      Träning Team 07


      18:00
    • 18:00

      Träning Team 10


      18:50
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:50
    • 18:00

      Träning Hockeyskola


      18:50
    • 19:00

      Träning Team 05


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 06


      19:50
    • 19:10

      SK Iron Hockey/Tierp HK (hemma) Team 05


      21:10
    • 20:00

      Träning Team 03/04


      21:00
    • 20:35

      Spånga IS IK (borta) J18


      22:35
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning Flickor


      09:30
    • 09:40

      Träning A-lag


      10:40
    • 10:50

      Träning Team 07


      12:30
    • 10:50

      Träning J18


      11:40
    • 11:00

      U14 match Norrtälje borta Team 03/04


      13:00
    • 11:00

      Norrtälje IK (borta) Team 05


      13:00
    • 11:50

      Träning J18


      12:25
    • 12:00

      U-16 Match hemma mot Wings Team 03/04


      14:00
    • 12:00

      Wings HC Arlanda (hemma) Team 02


      14:00
    • 12:30

      Almtuna IS (hemma) Team 08


      15:50
    • 14:40

      Match mot Iron Team 06


      16:10
    • 14:40

      Sekretariat Team 06


      16:10
  • 18Sön
    • 08:30

      Tränings poolspel för födda 2011 Hockeyskola


      14:00
    • 09:00

      Norrtälje IK (borta) Team 08


      12:30
    • 10:10

      Träning Team 10


      11:10
    • 11:20

      Träning Skridskokul


      12:20
    • 11:20

      Träning Hockeyskola


      12:20
    • 13:00

      SHK (hemma) Flickor


      18:00
    • 13:15

      Match mot Iron Team 06


      14:45
    • 13:30

      Match U13 Östhammar - ESK Team 05


      15:00
    • 16:00

      Surahammar (borta) A-lag


      17:00
    • 16:40

      Hanvikens SK (hemma) J18


      18:40
    • 18:30

      Wings HC Arlanda (borta) Team 03/04


      20:30
    • 18:30

      U15 match Wings Team 02


      20:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:10

      Träning Flickor


      10:10
    • 10:20

      Träning Team 05


      11:20
    • 10:30

      Träning J18


      11:00
    • 11:00

      Träning Team 09


      12:00
    • 11:30

      Träning J18


      12:40
    • 12:10

      Träning Team 08


      13:10
    • 12:30

      Match mot Almtuna Team 06


      14:00
    • 13:00

      U14 match VIK hemma Team 03/04


      15:00
    • 13:00

      VIK Västerås HK Ung (hemma) Team 05


      15:00
    • 15:00

      U16 match Iron Team 03/04


      17:00
    • 15:00

      SK Iron/Tierp HK (borta) Team 02


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Gotland Team 07


      19:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 06


      17:50
    • 19:20

      Tierps HK/SHK HC (hemma) Team 03/04


      21:20
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
  • 28Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 05


      16:50
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      16:50
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      16:50
    • 17:00

      Träning Team 06


      17:50
    • 19:10

      Träning J18


      20:00