Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK HK

Följ

Enköpings SK HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:00

      Träning Team 07


      10:00
    • 10:00

      Träning J18


      10:40
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:00

      Träning Flickor


      12:20
    • 11:10

      Träning J18


      12:10
    • 12:15

      Videoanalys J18


      12:35
    • 12:20

      Domare Poolspel U11 Domare


      15:10
    • 12:20

      Domare Seriematch U13 Gul Domare


      13:50
    • 12:20

      Bålsta HC (hemma) Team 08


      15:10
    • 12:30

      Sekretariat Team 06


      14:30
    • 12:30

      Bålsta HC Grön (hemma) Team 06


      14:30
    • 15:00

      Tierps HK (borta) Team 03/04


      17:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 00:00

      Wings HC Arlanda1 (hemma) Team 06


      02:00
    • 09:00

      Träning Team 07


      10:00
      Crossfit enköping (gamla Coop Bygg)
      Samlingstid: 08:50
      Anteckning: Medtag Inomhusskor, fyskläder och vattenflaska
    • 10:00

      Domare Seriematch U14 Domare


      12:00
    • 10:15

      Östhammars SK (hemma) Team 05


      12:15
    • 11:00

      Träning J18


      12:10
    • 12:20

      Träning J18


      13:00
    • 12:30

      Domare Seriematch U13 Gul Domare


      13:50
    • 12:30

      Sekretariat Team 06


      14:30
    • 12:30

      Rimbo IF (borta) Flickor


      15:00
    • 12:35

      Almtuna IS (hemma) Team 03/04


      14:35
    • 12:35

      Domare Seriematch U15 Domare


      14:50
    • 13:30

      Poolspel Östhammar Team 09


      19:00
    • 15:00

      Julfest Team 04/03 Team 03/04


      19:00
    • 15:00

      Matchvärd A-lagsmatch Team 06


      18:00
    • 16:00

      Nyköping (hemma) A-lag


      17:00
    • 16:00

      ESK-Nyköping Gripen Sekretariat A-lag


      18:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning Team 05


      17:50
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:40

      Väsby IK HK (hemma) J18


      21:40
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Jul camp V50 Team 03/04

    • 00:00

      SK Iron Hockey (hemma) Team 05


      02:00
    • 11:00

      Träning Flickor


      11:50
    • 11:10

      Tierp HC (borta) Team 08


      14:00
    • 11:20

      Träning A-lag


      12:20
    • 12:00

      Träning Team 10


      12:50
    • 13:00

      Träning Team 09


      13:50
    • 13:20

      SK Iron Hockey Blå (borta) Team 06


      15:15
    • 15:20

      Västerås IK Ungdom (borta) Flickor


      18:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.51
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      16:50
    • 17:00

      Träning Team 10


      17:50
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:05

      Träning Team 07


      19:30
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:10

      Träning Team 06


      20:00
    • 20:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 20:10

      Träning J18


      21:20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:35

      Träning Team 07


      20:00
    • 19:00

      Domare Seriematch U13 Röd Domare


      20:30
    • 19:10

      Sekretariat Team 06


      21:00
    • 19:10

      SK Iron Hockey (hemma) Team 06


      21:10
    • 19:45

      Arlanda Wings (borta) J18


      20:45
    • 20:00

      Träning Team 05


      20:50
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning Team 07


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:40

      Träning Flickor


      11:50
    • 11:10

      Träning J18


      12:20
    • 12:00

      Träning Team 06


      12:50
    • 12:30

      Domare seriematch U15/U16 Domare


      15:00
    • 12:30

      Julavslutning m grötlunch Flickor


      13:30
    • 12:30

      Träning J18


      13:15
    • 12:40

      Wings Hc Arlanda U16 (hemma) Team 03/04


      14:40
    • 13:00

      Träning Team 09


      13:50
    • 13:00

      Träning Team 08


      13:50
    • 15:10

      Träning Team 10


      16:00
    • 17:30

      Wings HC Arlanda (borta) Team 05


      19:30
  • 23Sön
    • 13:30

      Träning J18


      14:50
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 07:00

      Domare Stora Coop U13 Domare


      21:00
    • 08:00

      Stora Coop Cup U13 Team 06


      21:00
    • 21:10

      Träning J18


      22:00
  • 30Sön
    • 07:00

      Domare Stora Coop U12 Domare


      21:00
    • 07:00

      Stora COOP cup Team 07


      21:00
    • 16:00

      Väsby (borta) A-lag


      19:00
    • 21:10

      Träning J18


      22:00
  • 31Mån
    v.1