Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK HK

Följ

Enköpings SK HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Enköpings SK HK
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 08:00

      Allmänhetens åkning MK Team 09


      09:10
    • 09:00

      Almtuna IS (borta) Team 07


      12:00
    • 09:20

      Träning Hockeyskola


      10:20
    • 10:10

      Sekretariat U13 ESK - AIS Team 05


      12:15
    • 10:40

      Almtuna IS Svart (hemma) Team 05


      12:40
    • 12:10

      Träning Team 06


      13:20
    • 13:40

      Wings HC Arlanda (hemma) Team 03/04


      15:40
    • 14:30

      Matchvärdar A-laget Team 07


      18:30
    • 16:00

      ESK-Surahammar Sekretariat A-lag


      18:00
    • 16:00

      Surahammar (hemma) A-lag


      17:00
    • 16:40

      Roslagen Hockey (hemma) J18


      18:40
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 09


      17:50
    • 17:00

      Träning Team 08


      17:50
    • 18:00

      Träning Team 05


      19:00
    • 19:10

      Träning Team 06


      20:00
    • 19:15

      SK Iron Hockey/Tierps IF (borta) Team 02


      20:15
    • 20:10

      Träning J18


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 17:00

      Träning Hockeyskola


      18:00
    • 18:00

      MV-träning m Ersberg Team 05


      19:00
    • 19:10

      Träning Team 03/04


      20:10
    • 19:30

      IFK Tumba IK (borta) J18


      21:30
  • 8Fre
    • 13:30

      Allmänhetens åkning med klubba Team 05


      15:50
    • 16:00

      Träning Team 05


      17:00
    • 17:10

      Träning Team 08


      18:10
      Bachohallen
      Anteckning: Samträning med Team 09
    • 17:10

      Träning Team 09


      18:10
    • 18:00

      Träning Flickor


      18:50
    • 18:20

      Träning Team 06


      19:20
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:40

      Bålsta HC (hemma) Team 03/04


      21:40
  • 9Lör
    • 08:00

      Gimo IF HC (hemma) Team 02


      09:00
    • 08:00

      Träning Flickor


      08:50
    • 11:20

      U14 match Iron hemma Team 03/04


      13:00
    • 11:20

      SK Iron Hockey/Tierp HK (hemma) Team 05


      13:20
    • 11:30

      Wings HC (borta) Team 08


      14:00
    • 11:30

      Almtuna IS (borta) Team 02


      12:30
    • 12:10

      Träning Team 03/04


      13:10
    • 12:10

      Träning Team 05


      13:10
    • 13:15

      Match mot Iron Team 06


      14:45
    • 13:20

      Bålsta HC (hemma) Team 08


      16:00
    • 13:30

      Träning J18


      14:15
    • 14:50

      Träning J18


      16:20
    • 16:10

      Allmänhetens MK Team 09


      17:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.50
    • 15:00

      Allmänhetens åkning med klubba Team 05


      16:50
    • 15:00

      Allmänhetens MK Team 09


      16:50
    • 16:00

      Träning Team 03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 08


      17:50
    • 18:00

      Möte angående cupen Team 06


      18:50
    • 18:00

      Träning Team 06


      18:50
    • 19:50

      Träning J18


      20:40
    • 20:10

      Träning Team 05


      21:00
    • 21:10

      Träning J18


      22:00
  • 12Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 17:00

      Träning Flickor


      17:50
    • 17:00

      Träning Team 09


      17:50
    • 18:00

      Träning Team 05


      19:00
    • 19:10

      Träning J18


      20:00
    • 20:10

      Träning Team 03/04


      21:00
    • 20:15

      Träning J18


      20:50
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 05


      18:00
    • 18:00

      Faddrar på Hockeyskolan Team 05


      19:00
    • 18:00

      Träning Hockeyskola


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      19:45
    • 19:10

      Träning Team 03/04


      20:10
    • 20:20

      Träning J18


      21:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      Poolspel Mariehamn Team 09

    • 09:00

      Träning Flickor


      09:50
    • 12:10

      Träning Målvakter


      13:30
    • 12:10

      MV-träning Team 05


      13:30
    • 12:20

      Bålsta HC (hemma) Team 07


      15:00
    • 12:30

      Träning J18


      13:30
    • 13:15

      SK Iron (borta) Flickor


      16:15
    • 13:30

      Träning Team 03/04


      14:30
    • 13:45

      Lunch J18


      14:15
    • 14:00

      Utvärdering J18


      15:30
    • 14:30

      Match mot Almtuna Team 06


      16:00
    • 14:30

      Sekretariat Team 06


      16:00
    • 16:00

      Träning J18


      16:50
    • 17:00

      Norrtälje IK (borta) Team 05


      19:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 15:00

      Individuell träning Grupp 1 Team 05


      16:00
    • 16:00

      Individuell träning Grupp 2 Team 05


      17:00
    • 18:00

      Träning Team 05


      19:00
  • 20Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 05


      16:50
    • 17:00

      Träning Team 05


      17:50
    • 19:10

      VIK Västerås HK Ung (hemma) Team 05


      21:10
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • Heldag

      Funktionär Stora Coop Cup Team 05

    • Heldag

      Stora Coop Cup Team 05

    • 18:00

      Träningsmatch för -04 AIK borta Team 03/04


      20:00
  • 29Fre
    • 06:00

      Stora Coop Cup Team 06


      22:00
  • 30Lör
  • 31Sön