Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Clemensnäs HC
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Tegs SK Hockey Vit (hemma) U16 18/19


      21:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 08:00

      Matchsammandrag U10


      15:30
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 13:00

      Träning U13


      14:00
    • 14:15

      Träning U12


      15:15
    • 15:30

      Kågedalens AIF (hemma) Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Skellefteå AIK Vit (borta) U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 18/19


      18:15
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:15

      IF Björklöven (borta) U13


      20:15
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning U11


      10:00
    • 10:00

      Sunderby SK (borta) U13


      11:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 11:30

      Träning U14


      12:30
    • 12:45

      Träning U16 18/19


      13:45
    • 14:30

      Näldens IF (hemma) U13


      15:30
    • 16:45

      Luleå Hockey (hemma) U13


      17:45
  • 10Sön
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 11:30

      Kalix Hockey Club (hemma) U13


      12:30
    • 11:45

      Luleå Hockey (hemma) U14


      13:00
    • 14:45

      Luleå Hockey (hemma) U14


      16:00
    • 16:30

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U16 18/19


      20:00
    • 17:45

      Träning U12


      19:00
    • 19:15

      Träning U18


      20:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Clemensnäs HC Vit (hemma) U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:30
    • 17:15

      Träning Tjej U9


      18:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:05
    • 19:00

      Tegs SK Ungdom (borta) U18


      21:00
    • 19:15

      Träning U16 18/19


      20:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 21:00

      Träning U16 18/19


      22:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Kågedalens AIF (borta) U13


      19:45
    • 19:45

      SK Lejon (hemma) U16 18/19


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 12:00

      Lillstrimma Cup Timrå U14


      00:00
    • 13:00

      Timrå IK (borta) U14


      14:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U16 18/19


      18:00
    • 17:30

      Älvsbyn IF (hemma) U14


      18:30
    • 19:00

      Bodens HF (hemma) U18


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Lillstrimma Cup Timrå U14

    • 08:00

      TKH Cup TKH 11


      16:00
    • 09:00

      Södertälje SK (borta) U14


      10:00
    • 09:30

      UPAB Cup 2019 U12


      23:59
    • 10:55

      Järved IF (hemma) U12


      11:55
    • 11:00

      Byske (hemma) U11


      12:15
    • 13:30

      Team Kiruna IF (borta) Tjejtvåan - Dam


      14:45
    • 14:00

      Träning Tjej U9


      15:00
    • 14:10

      Luleå HC Vit (hemma) U12


      15:10
    • 15:15

      Träning U16 18/19


      16:15
    • 16:00

      Luleå HF/MSSK (hemma) Tjejtvåan - Dam


      17:15
    • 17:40

      Björklöven Vit (borta) U12


      18:50
    • 19:30

      Middag på Scandic Tjejtvåan - Dam


      21:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Lillstrimma Cup Timrå U14


      19:00
    • 00:00

      UPAB Cup U12


      19:00
    • 12:15

      Matcher mot Skellefteå AIK U10 U11


      13:30
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Lycksele SK (borta) U18


      15:00
    • 14:15

      Träning U16


      15:15
    • 14:15

      Träning U13


      15:15
    • 16:45

      Träning Tjejlaget U12


      18:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:05
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:15

      Tegs SK Hockey Röd (borta) U16 18/19


      22:00
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Clemensnäs HC (hemma) Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Clemensnäs Tjej (borta) U13


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 18/19


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:10

      Linköpings HC (borta) U16


      20:30
    • 19:45

      Träning U12


      21:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Tjejligan Tjejlaget U12

    • 08:00

      Övernattning under hockeyhelgen Tjejlaget U12


      00:00
    • 08:00

      Tjejligan Tjej U9


      19:00
    • 09:10

      Nacka HK (hemma) U16


      10:30
    • 11:50

      Enköpings SK HK (borta) U16


      13:15
    • 15:00

      LIdingö Vikings HC (hemma) U16


      16:15
    • 19:30

      Träning Tjejtvåan - Dam


      20:30
    • 19:40

      AIK (borta) U16


      21:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 18:15

      SAIK-DIF Clemens Bygdens lag U13


      21:00
    • 18:30

      Bygdens lag U16


      19:00
    • 19:30

      IF Björklöven Svart (borta) U16 18/19


      22:00
  • 26Tis
    • 18:15

      Träning U14


      19:05
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
    • 19:45

      Träning U16 18/19


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U16 18/19


      21:00
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
    • 20:30

      Föräldramöte U18


      21:30
    • 20:30

      03 Föräldramöte U16 18/19


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:10

      Östersunds IK (borta) U13


      10:10
    • 11:30

      Falu IF (hemma) U13


      12:30
    • 15:00

      Njurunda SK (borta) U13


      16:00
    • 18:30

      Astor Ishockeyklubb (borta) U13


      19:30
  • 31Sön
    • 12:00

      Bollnäs IS (hemma) U13


      13:00
    • 14:40

      Avslutningsmiddag U16 18/19


      17:00
    • 16:30

      Astor Ishockeyklubb (hemma) U13


      17:30