Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Clemensnäs HC
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träningsmatch Tjejlaget U12


      19:30
    • 18:45

      Träning U16


      19:45
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 3Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Lycksele SK (hemma) U18


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 13:30

      Skellefteå AIK Vit (borta) U14


      14:45
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Svedjeholmens IF (borta) U14


      17:45
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejtvåan - Dam


      19:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Northern Coast League U16

    • 08:45

      Tegs SK (hemma) U14


      10:15
    • 09:00

      Breddcamp Boliden U13


      17:00
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:15

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U16


      11:15
    • 12:00

      Luleå Hockey (borta) U14


      13:15
    • 12:45

      Träning U13


      13:45
    • 12:45

      Träning U12


      13:45
    • 13:00

      LN91 (borta) U16


      14:00
    • 14:00

      Träning U10


      15:00
    • 15:30

      Piteå HC (hemma) U16


      16:30
    • 18:00

      Kiruna IF (borta) U14


      19:15
  • 7Sön
    • Heldag

      Northern Coast League U16

    • 09:45

      Brooklyn Tigers HF (hemma) U16


      10:45
    • 11:45

      Träning U13


      12:45
    • 11:45

      Träning U12


      13:15
    • 13:00

      Träningsmatch chc 08 Tjejlaget U12


      14:30
    • 13:15

      Träning U11


      14:30
    • 13:15

      CHC Tjej (hemma) U11


      14:15
    • 14:45

      Träning U12


      16:15
    • 14:45

      Träning U13


      15:45
    • 16:15

      Träning U18


      17:30
    • 16:30

      Tegs SK Hockey (borta) U16


      17:30
    • 17:45

      Träning Tjejlaget U12


      19:15
    • 17:45

      Träning Tjejtvåan - Dam


      19:15
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
      Kopparhallen
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Luleå Hockey 1 (borta) U12


      11:00
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 12:00

      Rosvik IK (hemma) U12


      13:00
    • 12:00

      Skellefteå AIK Hockey GUL (borta) Tjejlaget U12


      13:30
    • 12:30

      IF Björklöven (hemma) Tjejtvåan - Dam


      13:45
    • 13:30

      Träning U11


      14:45
    • 15:00

      Storumans IK (borta) U13


      17:00
    • 15:00

      Bodens HF (borta) U18


      17:00
    • 15:30

      Trixa (borta) Tjejtvåan - Dam


      16:45
    • 16:00

      Piteå HC 1 (hemma) U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
  • 14Sön
    • 11:00

      Brooklyn Tigers HF (borta) U18


      13:00
    • 11:45

      Träning U9


      12:45
    • 12:15

      Skellefteå AIK Svart (borta) U12


      13:30
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 14:15

      Träning U16


      15:15
    • 15:30

      Träning Tjejtvåan - Dam


      16:45
    • 15:30

      Träning Tjejlaget U12


      16:45
    • 16:45

      Skellefteå AIK Svart 1 (hemma) U11


      17:45
    • 16:45

      Skellefteå AIK Svart 2 (hemma) U11


      17:45
    • 18:00

      Kågedalens AIF (borta) U11


      19:00
    • 18:00

      Skellefteå AIK Svart 1 (hemma) U11


      19:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:00

      Skellefteå AIK U15 (hemma) U16


      21:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:00

      Silvercupen U11


      19:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 17:15

      Skellefteå AIK Gul (borta) U11


      18:15
    • 19:30

      LN 91 (hemma) Herr


      20:30
  • 20Lör
    • Heldag

      Silvercupen U11

    • 09:00

      Träning U10


      10:00
    • 10:00

      Sunderbyn SK Vit (borta) U11


      11:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 12:30

      Sunderby SK (hemma) U18


      14:30
    • 13:30

      Östersund IK Grön (hemma) U11


      14:30
    • 15:15

      Träning U14


      16:30
    • 18:15

      Piteå HC/Storforsen AIK Vit (hemma) U11


      19:15
  • 21Sön
    • Heldag

      Silvercupen U11

    • 09:00

      MSSK (hemma) Tjej U9


      09:30
    • 09:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U11


      10:00
    • 09:30

      MSSK (hemma) Tjej U9


      10:00
    • 10:30

      Träning TKH 12/13


      11:30
    • 11:45

      Träning U12


      13:00
    • 13:15

      Skellefteå AIK Gul (hemma) U14


      15:15
    • 13:15

      Björklöven Grön (hemma) U13


      15:00
    • 13:50

      MSSK (hemma) Tjej U9


      14:20
    • 15:30

      IF Björklöven Svart (hemma) U16


      18:00
    • 16:45

      Luleå Hockey (borta) Tjej U9


      17:15
    • 18:15

      Skellefteå AIK Hockey SVART (hemma) Tjejlaget U12


      19:30
    • 20:00

      Träning Tjejtvåan - Dam


      21:30
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 24Ons
    • 14:30

      Målvaktsträning U13


      15:45
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte U9


      20:00
    • 19:45

      Träning Tjejtvåan - Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U14


      22:15
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Medle SK (borta) Herr


      22:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Jobb Skoterns dag U14

    • 09:00

      Träning U10


      10:15
    • 10:30

      Träning U9


      11:45
    • 11:45

      Träning U13


      12:45
    • 12:00

      Träning Tjejlaget U12


      13:30
    • 12:00

      Träning Tjej U9


      13:15
    • 12:30

      Skellefteå AIK Svart (borta) U14


      14:30
    • 13:00

      Vindelns HF (borta) Herr


      14:00
    • 13:30

      Träning U13


      14:45
    • 13:30

      Lycksele SK (borta) U16


      15:30
    • 16:00

      SK Lejon (hemma) U18


      18:00
    • 16:15

      Lycksele SK Vit (borta) U11


      17:15
    • 16:15

      Lycksele SK Grön (borta) U11


      17:15
    • 17:15

      Lycksele SK Vit (borta) U11


      18:15
    • 17:15

      Lycksele SK Grön (borta) U11


      18:15
  • 28Sön
    • 10:00

      Burträsk HC (hemma) U10


      11:15
    • 10:30

      Träning TKH 12/13


      11:30
    • 11:45

      Träning U9


      13:00
    • 13:15

      Träning U11


      14:30
    • 14:45

      Träning U12


      16:15
    • 16:15

      Träning Tjejlaget U12


      17:45
    • 16:30

      SK Lejon (borta) U13


      18:30
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 17:45

      Träning U18


      19:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 11:00

      Träning U14


      12:15
    • 11:00

      Träning U13


      12:45
    • 13:00

      Träning U18


      14:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 19:45

      Träning U12


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 31Ons
    • 00:00

      Kom ihåg att registrera era beställningar på Ullmax hemsida! Tjej U9


      00:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Norsjö HC (hemma) Herr


      20:30