Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Clemensnäs HC
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 20:15

      Träning U18 17/18


      21:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 15:50

      Träning U10


      16:50
    • 15:50

      Träning U11


      16:50
    • 16:40

      Träning U13


      18:00
    • 17:45

      Träning U18 17/18


      18:45
    • 19:00

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U16 17/18


      20:45
    • 20:15

      Träning U14


      21:15
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 00:00

      Föräldrafest U14


      00:00
    • 09:00

      Träning U10


      10:15
    • 10:30

      Clemensnäs HC 07 (hemma) Tjejtvåan


      11:30
    • 10:30

      Clemensnäs HC Tjej (hemma) U12


      11:45
    • 10:30

      Clemensnäs HC 07 (hemma) Tjejlaget


      11:30
    • 12:00

      Träning U18 17/18


      13:15
    • 12:30

      Träning U14


      13:45
    • 13:30

      Piteå HC (borta) U13


      14:45
    • 13:30

      Träning U11


      14:45
    • 14:00

      Träning U14


      15:15
    • 15:00

      Piteå HC (borta) U13


      16:30
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 20:15

      Träning U14


      21:15
    • 21:30

      Träning U18 17/18


      22:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 15:50

      Träning U10


      16:50
    • 15:50

      Träning U11


      16:50
    • 16:40

      Träning U13


      18:00
    • 17:45

      Träning U14


      18:45
    • 19:00

      Träning U14


      19:45
      Kopparhallen ute
    • 19:00

      Träning Herr


      20:00
    • 19:15

      Träning U16 17/18


      20:30
    • 20:15

      Träning U18 17/18


      21:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Lycksele (hemma) U14


      10:30
    • 12:45

      Bodens HF (hemma) U18 17/18


      15:00
    • 15:30

      Norsjö HC/Malå IF (hemma) U16 17/18


      18:30
  • 15Sön
    • 09:15

      Träning U9


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH 11


      11:30
    • 11:45

      Träning U10


      12:45
    • 12:00

      Björklöven Svart (hemma) U12


      13:15
    • 13:00

      SK Lejon (hemma) U13


      14:00
    • 13:30

      IF Björklöven Grön (borta) Tjejlaget


      14:30
    • 13:30

      IF Björklöven Grön (hemma) Tjejtvåan


      14:30
    • 14:00

      Träning U16 17/18


      15:00
    • 15:00

      IF Björklöven Grön (hemma) U12


      16:15
    • 15:45

      Träning U16 17/18


      16:45
    • 16:30

      IF Björklöven Svart (hemma) Tjejtvåan


      17:30
    • 16:30

      IF Björklöven Svart (borta) Tjejlaget


      17:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Saik vit (hemma) U14


      19:45
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 19:40

      Träning U18 17/18


      20:30
    • 20:15

      Träning Herr


      21:15
    • 21:30

      Träning U18 17/18


      22:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 15:50

      Träning U10


      16:50
    • 15:50

      Träning U11


      16:50
    • 16:45

      Träning U18 17/18


      17:30
    • 17:45

      Träning Herr


      18:45
    • 18:00

      Träning U14


      18:40
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
    • 20:30

      Träning U16 17/18


      21:30
  • 20Fre
    • Heldag

      Tegscupen U13

    • 14:00

      Piteå HC vit (hemma) U13


      15:00
    • 15:40

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 17/18


      18:15
    • 17:45

      Östersunds IK (hemma) U13


      18:45
    • 20:15

      ÖSK Hockeyklubb (hemma) U13


      21:15
  • 21Lör
    • Heldag

      Tegscupen U13

    • 09:00

      Träning U11


      10:15
    • 10:30

      Träning U14


      11:45
    • 13:45

      IF Sundsvall Hockey 2 (borta) U13


      14:45
    • 17:45

      IF Björklöven (borta) U13


      18:45
    • 19:00

      Kiruna IF (borta) U18 17/18


      20:00
    • 19:30

      Åsele IK (hemma) Herr


      21:30
  • 22Sön
    • Heldag

      Tegscupen U13

    • 09:00

      Njurunda Sportklubb (borta) U13


      10:00
    • 09:15

      Träning U9


      10:15
    • 10:00

      Kiruna AIF (borta) U18 17/18


      11:00
    • 10:00

      Norsjö (borta) U14


      11:30
    • 10:30

      Träning TKH 11


      11:30
    • 13:15

      KAIF (borta) U11


      14:30
    • 14:45

      Träning U10


      16:00
    • 15:30

      Skellefteå AIK U15 (borta) U16 17/18


      18:00
    • 15:30

      IF Björklöven (hemma) U13


      19:00
    • 16:15

      Träning U12


      17:30
    • 18:15

      Träning Tjejtvåan


      19:15
    • 18:15

      Träning Tjejlaget


      19:15
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 17:00

      Föräldrautbildning Sekretariat U12


      18:00
    • 19:00

      Träning U14


      19:45
    • 19:30

      Medle SK (borta) Herr


      21:30
    • 20:15

      Träning U14


      21:15
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 15:50

      Träning U11


      16:50
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U16 17/18


      22:00
  • 27Fre
    • 15:40

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 17/18


      18:15
    • 19:30

      Vindelns HF (hemma) Herr


      21:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning U12


      10:30
    • 10:30

      IF Björklöven Grön (hemma) U13


      11:30
    • 12:00

      Träning U14


      13:15
    • 13:30

      IF Björklöven Vit (hemma) U13


      14:30
    • 15:00

      Bodens HF (borta) U18 17/18


      17:15
    • 15:00

      SK Lejon U16 (hemma) U16 17/18


      17:45
  • 29Sön
    • 09:15

      Träning U9


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH 11


      11:30
    • 11:45

      Träning U13


      12:45
    • 12:00

      HaparandaTornio UHC (borta) U18 17/18


      15:15
    • 12:30

      Åsele IK Tjej (hemma) U12


      13:45
    • 13:00

      Skellefteå AIK Vit (hemma) U11


      13:45
    • 13:30

      Åsele IK (hemma) Tjejtvåan


      15:00
    • 13:30

      Åsele IK (hemma) Tjejlaget


      14:30
    • 13:30

      Teg (borta) U14


      15:00
    • 13:45

      Skellefteå AIK 08 Vit (hemma) Tjejlaget


      14:30
    • 13:45

      Träning U16 17/18


      14:45
    • 14:30

      CHC U Tjej (hemma) U11


      15:15
    • 14:30

      Clemensnäs HC 08 (borta) Tjejlaget


      15:15
    • 15:30

      Åsele IK (borta) U12


      16:45
    • 15:30

      Träning U16 17/18


      16:30
    • 16:30

      Teg (borta) U14


      18:00
    • 16:45

      Skellefteå AIK Hockey 09 (hemma) U10


      18:15
    • 17:00

      Åsele IK Tjej (hemma) Tjejtvåan


      18:00
    • 17:00

      Åsele IK Tjej (hemma) Tjejlaget


      18:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis