Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:30

      Skottcupen P-08


      15:30
    • 09:30

      XXL-cup P-12


      19:00
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
  • 2Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:50

      Träning P-09


      18:50
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 20:20

      Träning P-05


      21:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:20

      Träning U17


      21:30
    • 20:20

      Träning BKV 2


      21:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 11:00

      Cup F-09/10


      14:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Akropolis IF U17 (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 12:45

      Unik (borta) P16


      14:45
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 14:00

      Brottby SK (hemma) Herr Senior


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F U-lag


      12:30
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
    • 18:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      20:00
  • 9Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:50

      Träning P-09


      18:50
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:15

      Föräldra- och spelarmöte P16


      20:00
    • 20:20

      Träning P-05


      21:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte P12 P-12


      20:00
    • 20:20

      Träning U17


      21:30
    • 20:20

      Träning BKV 2


      21:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 18:30

      Träningsmatch mot Robro F U-lag


      20:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:30

      Rotebro IS FF (borta) U17


      13:30
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 12:00

      Träningsmatch F U-lag


      14:00
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 13:45

      Bele Barkarby FF (borta) U17


      15:45
    • 14:00

      Riala GoIF (borta) Dam Senior


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Roslagsbro (borta) P16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
  • 16Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P-09


      17:50
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:50

      Träning P-09


      18:40
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 20:20

      Träning P-05


      21:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
  • 18Ons
    • 13:00

      Matchvärd Herr senior F07/08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:30

      Träningsmatch F U-lag


      19:00
    • 20:00

      Lohärads IF (borta) BKV 2


      22:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 10:15

      Sunnersta AIF (borta) P16


      12:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF2 (borta) U17


      13:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-06


      13:15
    • 14:00

      Segeltorps IF (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:00
    • 12:00

      Roslagsbro (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Vallentuna (hemma) P16


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 23Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Teori/Målsättning 2020 Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 20:20

      Träning P-05


      21:30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träningsläger Kristinehamn Dam Senior


      00:00
      Kristinehamn - Arena
      Anteckning: Avfärd fredag e.m/kväll. Hemkomst söndag kväll. Helpension med boende i 4- och 6-bäddsstugor.
      Kostnad 300:-/person. 3 träningspass och ev. träningsmatch.
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:15

      Lagfotografering BKV 2


      17:45
    • 17:45

      Fotografering Herr Senior


      18:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Träningsläger Kristinehamn Dam Senior

      Kristinehamn - Arena
      Anteckning: Avfärd fredag e.m/kväll. Hemkomst söndag kväll. Helpension med boende i 4- och 6-bäddsstugor.
      Kostnad 300:-/person. 3 träningspass och ev. träningsmatch.
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:20

      Gimo IF FK (borta) F U-lag


      14:20
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Träningsläger Kristinehamn Dam Senior


      22:00
      Kristinehamn - Arena
      Anteckning: Avfärd fredag e.m/kväll. Hemkomst söndag kväll. Helpension med boende i 4- och 6-bäddsstugor.
      Kostnad 300:-/person. 3 träningspass och ev. träningsmatch.
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch bkv P09 gul mot roslagsbro P-09


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-09


      13:00
    • 12:00

      Fenix FK (borta) P16


      14:00
    • 12:00

      Träning P-06


      13:15
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:00

      INSTÄLLD-IFK Stocksund F 05 F U-lag


      16:30
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 30Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 20:20

      Träning P-05


      21:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00