Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
  • 2Sön
    • 10:00

      Futsal Norsborg F-04


      19:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 3Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:50

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 20:20

      Träning P-05


      21:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning BKV 2


      20:30
    • 20:20

      Träning U17


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Jomala IK (hemma) P16


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 13:00

      Träning F-04


      14:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Enskede IK U17 (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:20

      Träning U17


      21:30
    • 20:20

      Träning BKV 2


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 10:40

      Inomhuscup Riala Dam Senior


      13:00
      Lännahallen Bergshamra
      Samlingsinformation: Klubbhuset
      Samlingstid: 09:15
      Anteckning: Vänskapsturnering med Riala (2 lag), BKV och Frösunda
      Spelschema
      Spelschema 15/2 Lännahallen

      Kl 10.15 Riala svart-Fsk
      Kl 10.40 Riala gul- Bkv
      Kl 11.05 Riala S - Riala G

      15 min paus

      Kl 11.35 Bkv - Fsk
      Kl 12.00 Bkv - Riala svart
      Kl 12.25 Fsk - Riala Gul

      16 min matcher.
    • 11:00

      Träningsmatch F-04


      13:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Åkersberga BK (hemma) BKV 2


      13:00
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) Herr Senior


      15:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Rimbo Cup Futsal P-07

    • 10:00

      Träning F-04


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 12:15

      Sollentuna FK (borta) P16


      14:15
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Anmälan träningsmatch F-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:35

      Föräldramöte U17


      19:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Ledarträff F04/05/kansliet F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-09/10


      20:30
    • 20:20

      Träning U17


      21:30
    • 20:20

      Träning BKV 2


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      15:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Vallentuna BK U18 (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 13:00

      Träning F-04


      14:00
    • 14:00

      Reymersholms IK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 15:45

      AIK p 07 (borta) P-07


      17:00
  • 23Sön
    • 08:15

      BKV dam cup F-04


      18:00
    • 09:00

      BKV Damcup Dam Senior


      17:00
    • 10:00

      Träning F-04


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning F-09/10


      18:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:30

      Inomhuscup Väddö P-08


      15:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Rådmansö SK (borta) BKV 2


      14:00
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) Herr Senior


      16:00