Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 14:00

      Flygfyren Sommarcup U17


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup F07/08

    • Heldag

      Flygfyrens sommarcup 2019 F-09/10

    • Heldag

      Flygfyren Cup P-09

    • 08:00

      FF Sommarcup P-06


      00:00
    • 09:00

      Flygfyrencupen P-09


      00:00
    • 13:00

      Flygfyrensommarcup F-04


      00:00
    • 14:00

      Flygfyren Sommarcup 2019 P-09


      00:00
    • 14:00

      Flygfyrencup 2019 P-04


      00:00
    • 15:00

      Flygfyren Cup U17


      00:00
    • 15:50

      Strömsbro IF (hemma) P-07


      16:50
    • 16:40

      Lag 1 Match flygfyren cup P-08


      17:40
    • 16:40

      Flygfyren cup P-08


      00:00
    • 16:40

      Lag 2 Match flygfyren cup P-08


      17:40
    • 17:30

      Karlberg BK Gul (hemma) P-07


      18:30
    • 17:30

      SFK Vallen Vit (hemma) P-06


      18:30
    • 18:00

      Flygfyren Sommarcup F07/08


      00:00
    • 18:20

      TPV 2 (hemma) P-06


      19:20
    • 20:00

      FC Järfälla (hemma) P-04


      21:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup F07/08

    • Heldag

      Flygfyrens sommarcup 2019 F-09/10

    • Heldag

      Flygfyren Cup P-09

    • Heldag

      FF Sommarcup P-06

    • Heldag

      Flygfyrencupen P-09

    • Heldag

      Flygfyrensommarcup F-04

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup 2019 P-09

    • Heldag

      Flygfyrencup 2019 P-04

    • Heldag

      Flygfyren Cup U17

    • Heldag

      Flygfyren cup P-08

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup F07/08

    • 08:00

      Match flygfyren cup P-08


      09:00
    • 08:50

      IFK Vaxholm (borta) P-06


      09:50
    • 09:00

      IFK Nyköping (hemma) P-04


      10:00
    • 09:40

      IFK Nyköping Blå (borta) P-07


      10:40
    • 10:00

      Blidöloppet Dam Senior


      15:00
    • 10:30

      IFK Lidingö FK:05 (borta) P-06


      11:30
    • 11:20

      IFK Nyköping Vit (borta) P-07


      12:20
    • 13:00

      Bollnäs GIF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK (borta) P-06


      14:00
    • 14:40

      TPV (Tamper o-Veikot (borta) P-06


      15:40
    • 14:40

      Lag 1 Match flygfyren cup P-08


      15:40
    • 14:40

      Lag 2 Match flygfyren cup P-08


      15:40
    • 16:00

      FOC Farsta (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 17:00

      Hammarby IF FF (borta) P-04


      18:00
    • 17:10

      AIK p 07 Orange (borta) P-07


      18:10
    • 18:00

      IK Huge Blå (borta) P-07


      19:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup F07/08

    • Heldag

      Flygfyrens sommarcup 2019 F-09/10

    • Heldag

      Flygfyren Cup P-09

    • 00:00

      FF Sommarcup P-06


      18:00
    • 00:00

      Flygfyrencupen P-09


      19:00
    • 00:00

      Flygfyrensommarcup F-04


      17:00
    • 00:00

      Flygfyren Sommarcup 2019 P-09


      19:00
    • 00:00

      Flygfyrencup 2019 P-04


      19:00
    • 00:00

      Flygfyren Cup U17


      18:00
    • 00:00

      Flygfyren cup P-08


      15:00
    • 00:00

      Flygfyren Sommarcup F07/08


      15:00
    • 08:50

      Strömsbro IF (hemma) P-07


      09:50
    • 09:40

      Riala GOIF (hemma) P-07


      10:40
    • 10:30

      Lag 1 Match flygfyren cup P-08


      11:30
    • 10:30

      Lag 2 Match flygfyren cup P-08


      11:30
    • 13:50

      Lag 2 Match flygfyren cup P-08


      14:50
    • 13:50

      Lag 1 Match flygfyren cup P-08


      14:50
    • 15:30

      IK Huge Vit (borta) P-07


      16:30
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Film/IFK D-Ö (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF P07 Svart (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Almunge IK Röd (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Vaksala SK Svart (borta) F07/08


      16:00
    • 15:00

      BP (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Hallsta IK (borta) BKV 2


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna City FK (borta) U17


      18:00
  • 11Sön
    • 10:30

      Sigtuna IF FK U13 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Upsala IF Vit (borta) P-08


      13:00
    • 13:30

      Syrianska IF Kerburan (borta) Herr Senior


      15:30
    • 14:00

      Roslagsbro IF P07 (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Djurgården P-09


      16:20
    • 17:00

      SK Wigör/Knivsta IK (borta) Dam Senior


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
      Konstgräset Sportcentrum
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Roslagsbro IF P05 (borta) P-05


      21:00
  • 17Lör
    • 08:00

      DM dagen F07/08


      12:00
    • 08:15

      DM dagen P-07


      16:00
    • 08:30

      Poolspel Väddö P-10


      14:00
    • 09:30

      IF VP Uppsala (borta) P-06


      11:30
    • 09:30

      Träning Herr Senior


      10:30
    • 10:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) F-04


      12:00
    • 10:30

      Almunge IK P09 (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Skiljebo SK (hemma) U17


      13:00
    • 12:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-09


      14:00
    • 12:30

      IFK Uppsala Blå (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch P-08


      15:30
    • 14:00

      Rosersbergs IK (hemma) BKV 2


      16:00
  • 18Sön
    • 08:30

      Poolspel P-11


      15:00
    • 10:00

      Häverödals SK 08/09 (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:00

      Sunnersta AIF Svart (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Alsike IF F09/10 (hemma) F-09/10


      13:00
    • 14:00

      Danmarks IF F07 Vit (borta) F07/08


      16:00
    • 14:00

      Bälinge IF P07 Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Enköpings SK FK P05 (hemma) P-04


      16:00
    • 14:30

      FC Arlanda P08 Grön (hemma) P-08


      16:30
    • 16:00

      Upsala IF 07FB (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Upsala IF P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      IF VP Uppsala (hemma) Dam Senior


      18:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:30

      IFK Österåker FK (hemma) Herr Senior


      21:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Info att jobba på SWIMRUN F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Sunnersta AIF P06 Gul/Grön (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:00

      Match mot Uppsala IF P-07


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 10:00

      FC Arlanda P09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Ullfors/Månkarbo IF (hemma) F-04


      12:00
    • 11:00

      Funbo IF P09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF 3 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      FC Arlanda Vit (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Riala GoIF P04-05 (hemma) P-05


      14:00
    • 12:30

      SWIMRUN F-04


      16:00
    • 13:15

      IF VP Uppsala Blå (borta) F07/08


      15:15
    • 14:00

      IFK Mariehamn/Åland United (borta) F-04


      16:00
    • 14:00

      Fenix FK (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF (borta) Dam Senior


      16:00
    • 14:00

      Gräsö Norrskedika IF (borta) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Märsta IK (borta) Herr Senior


      16:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Vaksala SK Vit (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      SK Wigör P08 (borta) P-08


      12:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul 2 (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      Börje SK (borta) F-09/10


      13:30
    • 12:00

      IK Sirius FK (borta) U17


      14:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      IK Nordia/Örsundsbro IF (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning NT ligan


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Storvreta IK F07:vit (borta) F07/08


      12:00
    • 10:30

      Unik FK P07 blå (borta) P-07


      12:30
    • 10:30

      Upsala IF P09 Svart (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Danmarks IF F04 (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Rasbo IK (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF 1 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:30

      Sigtuna IF FK P09 Vit (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Palestinska FF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Norrstrands IF (hemma) U17


      16:00