Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Upsala IF 07EN (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Börje SK (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Hallsta IK (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      IK Nordia/Örsundsbro IF (hemma) P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Almunge IK P09 (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Film/IFK D-Ö (borta) F-04


      12:00
    • 10:30

      Upsala IF P06 (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Ullfors/Månkarbo IF (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Sunnersta AIF P07 Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar och kiosk herrmatch P-07


      17:00
    • 15:00

      Syrianska IF Kerburan (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 16:00

      Danmarks IF P08 Vit (borta) P-08


      18:00
    • 17:15

      Alsike IF F09/10 (borta) F-09/10


      18:30
  • 5Sön
    • 11:00

      Upsala IF Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Almunge IK Röd (borta) P-05


      13:00
    • 11:15

      Knivsta IK Svart (borta) P-09


      13:15
    • 11:30

      Danmarks IF F07 Vit (hemma) F07/08


      13:30
    • 12:00

      Enköpings SK FK P05 (borta) P-04


      14:00
    • 12:00

      Eskilstuna City FK (hemma) U17


      14:00
    • 13:30

      Sigtuna IF FK U13 (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Rosersbergs IK (borta) BKV 2


      16:00
    • 14:10

      Unik FK (borta) F-04


      16:10
    • 16:00

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-09


      18:00
    • 16:30

      SK Wigör/Knivsta IK (hemma) Dam Senior


      18:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 20:00

      Vaksala SK (hemma) BKV 2


      22:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning NT ligan


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Vaksala SK U16 (hemma) U17


      21:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Funbo IF P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Häverödals SK 08/09 (borta) F07/08


      12:30
    • 11:00

      IFK Mariehamn/Åland United (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF Svart (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      FC Arlanda P09 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:30

      Upsala IF F08/09 (borta) F-09/10


      14:00
    • 12:30

      Upsala IF 07FB (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) U17


      15:00
    • 14:00

      IFK Österåker FK (borta) Herr Senior


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      SK Wigör P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF 3 (borta) P-09


      12:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF P05 (hemma) P-05


      14:00
    • 13:00

      Bälinge IF P07 Gul (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Vaksala SK Vit (borta) F07/08


      15:30
    • 14:00

      Poolspel F-11 F-11


      17:00
    • 15:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Gräsö Norrskedika IF (hemma) BKV 2


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
      Sportcenrum
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:15

      IF VP Uppsala (borta) Dam Senior


      21:15
  • 18Lör
    • 09:00

      Sponsoraktivitet & Träning Herr Senior


      16:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P09 Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Skepptuna IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Frivillig träning för Lag Blå och Lag Gul P-09


      12:00
    • 11:30

      Danmarks IF F04 (borta) F-04


      13:30
    • 11:30

      FC Arlanda Vit (hemma) P-06


      13:30
    • 12:30

      Funbo IF P06/07 (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Fenix FK (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning Herr Senior


      16:30
  • 19Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF P06 Gul/Grön (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF 1 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:00

      Jomala/Mariehamn/Åland United (hemma) Dam Senior


      13:00
    • 11:30

      Storvreta IK F07:vit (hemma) F07/08


      13:30
    • 12:30

      Upsala IF P09 Svart (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      IK Sirius FK (hemma) U17


      15:00
    • 13:30

      Palestinska FF (borta) BKV 2


      15:30
    • 16:00

      Riala GoIF P04-05 (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-07


      18:00
  • 20Mån
    v.21
    • 16:30

      Fotografering F-11


      17:15
    • 17:00

      Lagfoto P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:15

      Fotografering P-06


      18:45
    • 18:15

      Fotografering P-04


      18:45
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:40

      Fotografering P-09


      19:30
    • 19:30

      Märsta IK (hemma) Herr Senior


      21:30
  • 21Tis
    • 16:40

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:10

      Lagfoto P-11


      17:40
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:55

      Lagfotografering P-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Lagfotografering P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Lagfotografering Dam Senior


      19:40
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:00

      Fotografering U17


      20:00
    • 19:00

      Lagfotografering U17


      19:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Laganda P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Matchvärd BKV-Värtans IK F07/08


      21:30
    • 19:30

      Värtans IK (hemma) Herr Senior


      21:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Poolspel F-11 F-11


      14:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Frivillig träning för Lag Blå och Lag Röd P-09


      12:00
    • 11:00

      Film/IFK D-Ö (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Films SK/IFK D-Ö (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK Röd (borta) F07/08


      13:30
    • 12:00

      Märsta IK (hemma) P-05


      14:00
    • 12:15

      IF VP Uppsala (borta) P-07


      14:15
    • 14:00

      Norrstrands IF (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Rådmansö SK (borta) Dam Senior


      17:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Poolspel Bkv P-10

    • 10:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Alsike IF P06 Gul (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Rasbo IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Märsta IK P09 Svart (borta) P-09


      13:30
    • 13:15

      Alsike IF F07 (borta) F07/08


      15:15
    • 14:00

      Unik FK P07 blå (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      IK Sirius FK U14 (hemma) P-04


      16:00
    • 16:00

      Örsundsbro IF F09 (borta) F-09/10


      18:00
    • 16:30

      Upsala IF (borta) BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Storvreta IK (borta) F-04


      19:30
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Roslagsbro IF F15 (hemma) F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 10:00

      Rosersbergs IK Blå (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Unik FK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Rö IK (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:45

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04


      12:45
    • 11:00

      IK Sirius FK P07S:1 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      IK Fyris F06/07 (hemma) F07/08


      13:30
    • 12:00

      Gamla Upsala SK P08 Svart (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Håbo FF P05 (hemma) P-05


      15:00
    • 16:00

      Häverödals SK (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 16:00

      FC Arlanda Vit (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Västerås SK FK (borta) U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 31Fre