Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 14:00

      IF VP Uppsala (hemma) U17


      16:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      17:50
    • 17:50

      Träning P-09


      18:40
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam Senior


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 20:00

      Träning Dam Senior


      21:30
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:40

      Träning P-05


      20:20
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis


      11:00
    • 10:00

      Ankaret futsal cup Dam Senior


      19:30
      Roslagsskolan (Norrtälje)
      Samlingsinformation: Roslagsskolan
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: Samma kallelse går ut till alla. Vi kommer dock spela med två lag i cupen.
      BKV Röd spelar kl 11.30, 12.50 och 14.30
      BKV Blå spelar kl 15.50, 17.50 och 19.10
      Svara först och främst på om ni kan vara med den dagen. Hur vi delar in lagen kommer bestämmas under veckan.
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
  • 10Sön
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:40

      Träning P-05


      20:20
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 12:15

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:40

      Träning P-05


      20:20
  • 22Fre
    • 17:00

      Avslutning U17


      21:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Avslutning P-06


      13:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:15
    • 15:15

      Träning P-10


      16:30
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:40

      Träning P-05


      20:20
  • 29Fre
  • 30Lör