Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Hagby IK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Rimbo (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      IFK Haninge (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      Bälinge IF F07 Svart (borta) F07/08


      15:00
    • 13:30

      Riala GoIF F08-09 (borta) F07/08


      15:30
    • 14:15

      Anfallsspel teori P-03


      17:00
    • 15:00

      Valbo FF (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      Knivsta IK 1 (borta) P-08


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Poolspel för lag 3 och 4 P-09


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P06 gul (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Frösunda SK (hemma) BKV 2


      16:00
    • 16:00

      SK Wigör (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 16:00

      Strömsbergs IF (borta) P-03


      18:00
    • 19:00

      IF VP Uppsala (borta) U16


      20:45
  • 3Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Lagga Långhundra BK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Håbo FF P06 18Sv (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Håbo FF P06 (borta) P-06


      14:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Rosersbergs IK F08/09 Röd (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Olands FF P08 Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Lagga Långhundra BK P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      IK Sirius FK F07 Blå (hemma) F07/08


      13:30
    • 13:00

      Rosersberg/Sigtuna IF (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK U13 Svart (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      IK Frej Täby FK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF P07 (borta) P-07


      15:30
    • 15:00

      Funbo (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Roslagsbro IF P02 (hemma) U16


      17:00
    • 16:00

      Edsbro IF (borta) BKV 2


      18:00
    • 16:00

      Håbo FF P07 Svart (hemma) P-07


      17:30
    • 17:00

      Häverödals SK (borta) Dam Senior


      19:00
    • 17:00

      Vasalunds IF (borta) Herr Senior


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 11Tis
    • 00:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) U16


      00:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-04/05


      19:10
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning NT ligan


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Danmarks IF F04 (hemma) F-04/05


      20:30
  • 12Ons
    • 00:00

      Träning Herr Senior


      00:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Rådmansö SK P11 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Roslagsbro IF F08/09 (borta) F07/08


      20:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 15Lör
    • 08:30

      Poolspel Väddö P-10


      19:00
    • 09:00

      Poolspel Väddö P-10


      15:00
      Väddö IP vikingalunden
      Anteckning: Preliminärt datum!
    • 09:00

      Poolspel 7-manna P-09


      15:00
    • 10:00

      IK Sirius FK P06 Blå (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Hallsta (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Olands FF F06/07 (borta) F07/08


      13:30
    • 12:30

      Sunnersta AIF F04/F05 (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      Uppsala-Kurd FK P04 (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Håbo FF Röd (borta) P-04


      16:00
    • 14:00

      Värd BKV herrmatch F07/08


      17:00
    • 15:00

      FC Arlanda (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) F-04/05


      17:00
    • 15:00

      FC Gute (hemma) Herr Senior


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Märsta IK Svart (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Östhammars SK F03/04 (hemma) U16 Flick


      14:00
    • 14:00

      Enskede IK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P07S (borta) P-07


      15:30
    • 16:00

      Sunnersta AIF P06 Svart (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Upplands-Ekeby IF (hemma) BKV 2


      18:30
  • 17Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Upsala IF 1 (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      BKV Norrtälje 04/05Blå (hemma) F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Storvreta IK F03 (borta) U16 Flick


      21:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Poolspel för lag 1 och 2 P-09


      14:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Danmarks IF F04 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Unik FK Grön (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Roslagsbro IF (borta) U16 Flick


      13:30
    • 12:00

      Knivsta IK Vit (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Roslagsbro (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Bollkallar och kioskvärdar A-laget P-06


      17:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK (hemma) Herr Senior


      17:00
  • 23Sön
    • 08:00

      Dammatch mot Jomala U16 Flick


      20:00
    • 10:00

      Rö IK (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Rimbo IF P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Upsala IF (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Upsala IF (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Skepptuna IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      SK Iron F07 1 (hemma) F07/08


      13:30
    • 14:00

      Brottby SK 2 (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:30

      Jomala/Åland United (borta) Dam Senior


      16:30
    • 14:30

      Sigtuna IF FK P07 Vit (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Märsta IK P07 (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      IK Sirius FK P01 (hemma) U16


      18:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 20:00

      Roslagsbro 02 (borta) U16


      21:45
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Sigtuna IF FK P06 Vit (hemma) P-06


      13:30
    • 11:50

      IK Sirius FK U14 Blå (borta) P-03


      13:50
    • 15:00

      IFK Mora FK (borta) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      FC Gute (hemma) U17


      17:00
    • 16:00

      Funbo IF F04 (borta) F-04/05


      18:00
  • 30Sön
    • 12:30

      SK Wigör P06/07 (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      Roslagsbro IF (hemma) Dam Senior


      17:00
    • 15:00

      Roslagsbro IF (borta) BKV 2


      17:00