Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Norrtälje flygfyren sommarcup P-07

    • 12:00

      Flygfyrencup P-08


      00:00
    • 14:00

      Flygfyren Sommarcup P-06


      16:00
    • 14:30

      BKV 04 - Åkersberga BK F-04/05


      15:30
    • 15:00

      Norrtälje sommarcup F-04/05


      00:00
    • 15:00

      IFK Lidingö:05 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Flygfyren Sommarcup P-03


      00:00
    • 15:50

      Hammarby (hemma) P-05


      16:50
    • 15:50

      IFK Lidingö FK A2:2 (hemma) P-06


      16:50
    • 15:50

      Skattkärs IF (hemma) P-07


      16:30
    • 16:30

      Saltsjö-Boo IF (hemma) P-04


      17:30
    • 16:30

      Flygfyren Cup 2018 P-04


      00:00
    • 16:40

      Skattkärs IF 2 (hemma) P-07


      17:40
    • 16:40

      Hässelby SK FF (hemma) P-06


      17:40
    • 16:40

      Lag Röd Match 1 Flygfyrencup P-08


      17:40
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      BKV F05 - I-HK F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Flygfyrencup F07/08


      00:00
    • 19:10

      Lag blå match 1 Flygfyrencup P-08


      20:10
  • 4Lör
    • Heldag

      Norrtälje flygfyren sommarcup P-07

    • Heldag

      Flygfyrencup P-08

    • Heldag

      Norrtälje sommarcup F-04/05

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-03

    • Heldag

      Flygfyren Cup 2018 P-04

    • Heldag

      Flygfyrencup F07/08

    • 08:00

      IFK Lidingö:05 (borta) P-06


      09:00
    • 08:50

      Hallstahammar SK -06 (borta) P-06


      09:50
    • 08:50

      Västerås IK (borta) P-07


      09:30
    • 09:00

      Älvkarleby IK / Skutskär IF - BKV F04 F-04/05


      10:00
    • 09:40

      IFK Österåker FK (borta) P-07


      10:40
    • 09:40

      Lidingö FK A2:1 (borta) P-06


      10:40
    • 09:40

      Lag Blå Match 2 Flygfyren cup P-08


      10:40
    • 10:30

      BKV F05 - AIK F-04/05


      11:30
    • 11:00

      IFK Viksjö (borta) P-04


      12:00
    • 11:20

      Vaxholm (hemma) P-05


      12:20
    • 11:20

      Lag Röd Match 2 Flygfyren cup P-08


      12:20
    • 13:00

      Strömsbro IF orange (borta) P-07


      14:00
    • 13:50

      Strömsbro IF Blå (borta) P-07


      14:50
    • 13:50

      Huddinge IF - BKV F05 F-04/05


      14:50
    • 13:50

      Hanviken SK (borta) P-06


      14:50
    • 14:40

      Åkersberga BK Svart (borta) P-06


      15:40
    • 14:40

      Sollentuna FK (borta) P-06


      15:40
    • 14:40

      Lag Blå Match 3 Flygfyrencup P-08


      15:40
    • 14:40

      Eskilstuna (hemma) P-05


      15:40
    • 16:00

      Skiljebo SK (borta) Herr Senior


      18:00
    • 16:20

      Lag Röd Match 3 Flygfyrencup P-08


      17:20
    • 17:10

      Lag Blå Match 4 Flygfyrencup P-08


      18:10
    • 17:10

      Riala GOIF - BKV F 05 F-04/05


      18:10
    • 18:00

      Sundbyberg IK - BKV F 04 F-04/05


      19:00
    • 18:50

      IFK Nyköping (hemma) P-07


      19:50
    • 18:50

      Hässelby SK FF (hemma) P-07


      19:45
    • 19:40

      Sollentuna FK Norrviken (hemma) P-06


      20:40
    • 19:40

      Lag Röd Match 4 Flygfyrencup P-08


      20:40
    • 20:00

      Östersunds FK (borta) P-04


      21:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Norrtälje flygfyren sommarcup P-07

    • 00:00

      Flygfyrencup P-08


      18:00
    • 00:00

      Norrtälje sommarcup F-04/05


      15:00
    • 00:00

      Flygfyren Sommarcup P-03


      18:00
    • 00:00

      Flygfyren Cup 2018 P-04


      19:00
    • 00:00

      Flygfyrencup F07/08


      16:00
    • 08:00

      Lag Röd Match 5 Flygfyrencup P-08


      09:00
    • 09:00

      IFK Viksjö (hemma) P-04


      10:00
    • 09:40

      Skutskärs IF - BKV F 05 F-04/05


      10:40
    • 11:20

      Slutspelsmatch P-08


      12:20
    • 12:10

      AIK (hemma) P-05


      13:10
    • 19:00

      Rimbo IF 2 (hemma) BKV 2


      21:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning Herr Junior


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Sunnersta AIF F04/F05 (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Väddö IF P/F 12 (borta) P-06


      12:00
    • 10:50

      Västerås Trophy (Cup) P-04


      20:00
    • 10:50

      IK Sirius FK P-04 (borta) P-04


      11:50
    • 11:00

      Riala (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF P06 Vit (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK (hemma) F-04/05


      14:30
    • 12:30

      Djurgårdens IF P-04 (hemma) P-04


      13:30
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Herr Senior


      16:00
    • 14:00

      Tyresö FF (hemma) Herr Junior


      16:00
    • 14:10

      Västerås IK (hemma) P-04


      15:10
  • 12Sön
    • 10:00

      Väddö IF FB 08-09 (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF Röd (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 15:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      17:00
    • 15:00

      Storvreta IK F07:blå (borta) F07/08


      17:00
    • 17:00

      Rö IK (borta) BKV 2


      19:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr Senior


      20:00
      Egen Styrka
    • 20:00

      Vaksala SK (hemma) BKV 2


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:30

      DM dagen F-04/05


      10:30
    • 09:00

      Poolspel för lag 3 och 4 P-09


      14:00
    • 10:00

      Alsike IF P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      DM dagen F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Norrtälje SwimRun Intresseanmälan U16 Flick


      14:00
    • 11:30

      Alsike IF P06 Gul (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      DM dagen F07/08


      17:00
    • 13:00

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04


      15:00
    • 13:00

      Funktionärer Norrtälje Swimrun Dam Senior


      16:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      Bollisar P-08


      17:00
    • 17:40

      IFK Uppsala (borta) U17


      19:40
  • 19Sön
    • 08:30

      Poolspel Riala P-10


      15:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F04 (borta) U16 Flick


      12:00
    • 10:00

      Alsike IF F08 Svart (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Almunge IK P08/09s (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Almunge/Funbo IF F07 (hemma) F07/08


      13:30
    • 14:00

      Hammarby TFF (borta) Herr Junior


      16:00
    • 14:00

      Almunge (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Håbo FF P08 18Vi (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Films SK (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 18:00

      Riala GoIF (hemma) BKV 2


      20:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
    • Heldag

      Träning F07/08

    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-07


      20:30
    • 19:30

      Vaksala SK (borta) BKV 2


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Träning F07/08

    • 10:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Åland (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Hallsta IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Upsala IF (hemma) F-04/05


      15:00
    • 13:45

      IK Sirius FK P01 (borta) U17


      15:45
    • 14:00

      FC Järfälla (hemma) Herr Junior


      16:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      IFK Stocksund (borta) Herr Senior


      18:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Träning F07/08

    • 09:00

      Poolspel för lag 1 och 2 P-09


      15:00
    • 10:00

      SK Wigör F08/09 1 (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Gul (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:00

      Håbo FF (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Märsta IK P07 (borta) P-07


      13:30
    • 13:00

      Knivsta IK Vit (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 14:00

      Funbo IF F04 (borta) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      FC Arlanda P06 Grön (borta) P-06


      16:00
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) BKV 2


      16:30
    • 15:00

      Uppsala Kurd FK P? (hemma) U17


      17:00
    • 18:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      20:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 19:30

      Märsta IK U14 (borta) P-03


      21:30