Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BKV Norrtälje
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 14:20

      Viggbyholms IK FF (hemma) U16


      16:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 7Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Roslagsbro IF (hemma) BKV 2


      14:00
    • 14:00

      Bollkallar P-03


      17:00
    • 14:30

      Träningsmatch 04 inför DM mot Brottby F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Skiljebo SK (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Danmarks IF (borta) Dam Senior


      12:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 11:30

      Föräldramöte P-08


      12:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:20

      AIK (hemma) U16


      16:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 15:30

      Märsta IK U19/17 (borta) U17


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Riala GOIF P04/05 (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 9Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:45
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      FöräldramöteP06 P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 12:30

      Träningsläger BKV 2


      00:00
    • 17:00

      Träning Dam Senior


      00:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U16 Flick


      00:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      Oskarshamns AIK (borta) BKV 2


      20:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Träningsläger BKV 2

    • Heldag

      Träning Dam Senior

    • Heldag

      Träning U16 Flick

    • 10:30

      Träningsmatch inför serien F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Östhammar SK P-03 (hemma) P-03


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius FK (borta) U17


      16:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK (borta) Herr Senior


      18:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 15Sön
    • 00:00

      Träningsläger BKV 2


      21:00
    • 00:00

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 00:00

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 09:30

      Träningsmatch inför serien F-04/05


      11:30
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:00

      Träning F07/08


      16:00
    • 14:20

      Hallsta IK (hemma) U16


      16:00
    • 14:30

      IFK Mariehamn P-04 (borta) P-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 16Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
      Konstgräset Spc
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Films SK (hemma) F-04/05


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Films SK (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Bollkalle A-laget U16


      16:00
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 22Sön
    • 12:00

      Gimo IF FK P05 (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch i Hallstavik mot Vaksala SK P-07


      14:00
    • 16:00

      Films SK (hemma) F-04/05


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Vaksala SK U17 (borta) U17


      20:00
    • 18:00

      Rimbo IF (hemma) P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      AIK-IK Sirius P-07


      21:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      AIK vs Sirius F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Roslagsbro IF (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      AIK-IK Sirius P-03


      22:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Rimbo IF 2 (borta) BKV 2


      12:00
    • 10:45

      Knivsta IK (borta) F-04/05


      12:45
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Gamla Upsala SK (hemma) U16 Flick


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 16:00

      Håbo FF (hemma) U16


      18:00
    • 17:15

      Tyresö FF (borta) U17


      19:15
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 29Sön
    • 10:30

      Upsala IF P05 (borta) P-04


      11:30
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:00

      Vaksala SK (borta) P-03


      16:00
    • 16:00

      Österlövsta FF (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 30Mån
    v.18
    • 11:00

      Träning U16


      12:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00