Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BKV Norrtälje
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Upsala IF F03 (borta) U16 Flick


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 11:00

      Träningsmatch 04 inför DM F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Vallentuna BK U19 (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      Edsbro IF (borta) BKV 2


      14:00
    • 12:15

      Träning Dam Senior


      13:15
    • 13:15

      Träning U16 Flick


      14:15
    • 14:15

      Huddinge IF (hemma) Herr Senior


      16:15
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 4Sön
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 13:30

      KICK OFF! P-04


      18:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Täby United P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      IFK Österåker FK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 11Sön
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) U16 Flick


      12:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Enebybergs IF U19 (hemma) U17


      14:00
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Åkersberga BK P03 (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Frösunda SK (borta) Dam Senior


      17:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
    • 18:20

      Ursvik IK (hemma) U16


      20:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Lagfotografering BKV 2


      18:00
    • 18:00

      Spelarmöte U17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 17Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Rådmansö SK (hemma) BKV 2


      14:00
    • 13:15

      Bollstanäs SK F03 (borta) U16 Flick


      14:15
    • 14:15

      Boo (hemma) Herr Senior


      15:15
    • 15:15

      Bele Barkarby FF U17 (borta) U17


      17:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 18Sön
    • 08:45

      IK Frej P04 (hemma) P-04


      14:00
    • 10:15

      Djurgårdens IF P04 (borta) P-04


      11:15
      Norrtelje Sportcentrum
      Serie: Mini Cup 2018
      Resultat och referat
    • 10:15

      SK Iron (borta) Dam Senior


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Rimbo P-07


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:30

      IK Sirius FK U14 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch 05 - Sollentuna F-04/05


      16:00
    • 16:15

      Roslagsbro IF U19 (borta) U17


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Träningsläger Herr Senior


      23:00
    • 09:00

      FrankeCup för 06/07 tjejerna F07/08


      15:00
    • 10:00

      IFK Stocksund P04 2 (borta) P-04


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) BKV 2


      14:00
    • 13:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      14:00
    • 14:15

      Newroz FC (hemma) Herr Senior


      16:15
    • 17:30

      Rotebro IS FF P03 (borta) P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 25Sön
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Djursholms FC U17 (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 16:20

      Roslagsbro IF (hemma) U16


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam Senior


      19:30
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör