Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Träningsmatch 04 inför DM F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 11:00

      Upsala IF F03 (borta) U16 Flick


      12:00
    • 11:00

      Vallentuna BK U19 (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      Edsbro IF (borta) BKV 2


      14:00
    • 12:15

      Träning Dam Senior


      13:15
    • 13:15

      Träning U16 Flick


      14:15
    • 14:15

      Huddinge IF (hemma) Herr Senior


      16:15
  • 4Sön
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 13:30

      KICK OFF! P-04


      18:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Täby United P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      IFK Österåker FK (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 11Sön
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) U16 Flick


      12:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Enebybergs IF U19 (hemma) U17


      14:00
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 16:00

      Åkersberga BK P03 (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Frösunda SK (borta) Dam Senior


      17:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF (borta) P-04


      18:00
    • 18:20

      Ursvik IK (hemma) U16


      20:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Lagfotografering BKV 2


      18:00
    • 18:00

      Spelarmöte U17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 17Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Rådmansö SK (hemma) BKV 2


      14:00
    • 13:15

      Bollstanäs SK F03 (borta) U16 Flick


      14:15
    • 14:15

      Boo (hemma) Herr Senior


      15:15
    • 15:15

      Bele Barkarby FF U17 (borta) U17


      17:15
  • 18Sön
    • 08:45

      IK Frej P04 (hemma) P-04


      14:00
      Konstgräset Spc
      Serie: Mini Cup 2018
      Samlingsinfo: Klubbhuset
      Samlingstid: 07:45
      Anteckning: Mincup som vårt lag arrangerar söndag 18 mars. Djurgårdens IF, IFK Lidingö, IK Frej och IK Sirius kommer.
      11-manna
      Alla möter alla,korta matcher 1x25 min
      Våra matcher:
      08.45 mot IK Frej
      10.15 mot Djurgårdens IF
      12.00 mot IK Sirius
      13.30 mot IFK Lidingö
      Kläder efter väder
      Försök komma på Onsdagsträningen så vi får en bra träning denna vecka innan cupen.
      Resultat och referat
    • 10:15

      Djurgårdens IF P04 (borta) P-04


      11:15
    • 10:15

      SK Iron (borta) Dam Senior


      12:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch Rimbo P-07


      13:00
    • 12:30

      IK Sirius FK U14 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch 05 - Sollentuna F-04/05


      16:00
    • 16:15

      Roslagsbro IF U19 (borta) U17


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Träningsläger Herr Senior


      23:00
    • 09:00

      FrankeCup för 06/07 tjejerna F07/08


      15:00
    • 10:00

      IFK Stocksund P04 2 (borta) P-04


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) BKV 2


      14:00
    • 13:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      14:00
    • 14:15

      Newroz FC (hemma) Herr Senior


      16:15
    • 17:30

      Rotebro IS FF P03 (borta) P-03


      19:30
  • 25Sön
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Djursholms FC U17 (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 16:20

      Roslagsbro IF (hemma) U16


      18:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15