Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 00:00

      Rimbo cup Dam Senior


      19:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      IFK Österåker FK P03 (hemma) P-03


      14:00
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 14:30

      Åkersberga BK F02/03 (borta) U16 Flick


      15:30
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:30

      Hebycupen U16


      19:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Åkersberga BK (hemma) BKV 2


      14:00
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:00

      Bele Barkarby FF U17 (hemma) U17


      16:00
    • 14:15

      Enskede IK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 16:00

      Brommapojkarna 04 U14 (hemma) P-04


      18:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:30
      Idrottsparken Norrtälje
      Anteckning: Egen styrka enligt program
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:30
    • 19:30

      Träning BKV 2


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:15

      Rotebro IS FF P03 (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:15
    • 12:00

      Skogås-Trångsunds FF (hemma) BKV 2


      13:00
    • 12:15

      Träning Dam Senior


      13:15
    • 14:15

      Värmdö IF (hemma) Herr Senior


      16:15
  • 18Sön
    • 09:00

      Speaker på damcup F-04/05


      19:00
    • 09:30

      BKV Damcup (Lag Röd) Dam Senior


      18:00
    • 09:30

      BKV Damcup (Lag Blå) Dam Senior


      18:00
    • 11:30

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Täby FK U17 (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 12:30

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Lagmöte BKV 2


      20:30
    • 18:30

      U17 (kallade) U16


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam Senior


      20:30
  • 28Ons