Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 09:00

      Poolspel P-08


      15:00
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Rö F07/08


      14:00
    • 11:00

      Match 06/07 Danmark hemma F07/08


      12:00
    • 11:00

      Gamla Upsala SK P04 (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 11:30

      FC Arlanda U14-1 (hemma) P-03


      13:30
    • 14:00

      Upplands-Ekeby IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 16:00

      AIK FF (U16) (hemma) U17


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Poolspel nr 4 - Knatteligan 2017 P-09


      15:00
    • 10:00

      Knivsta IK P04 Vit (hemma) P-04 Röd


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) U16 Flick


      13:00
    • 11:00

      Knivsta IK P03 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Match 06/07 Sigtuna borta F07/08


      12:00
    • 11:30

      Åland United F04 (hemma) F-04/05


      13:30
    • 13:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Danmarks IF P01 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Funbo IF P06/07 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Rosersbergs IK Röd (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Märsta IK (borta) Dam Senior


      16:00
    • 16:00

      Upsala IF (hemma) P-02


      18:00
    • 16:30

      FC Gute (borta) Herr Senior


      17:30
    • 17:00

      Upsala IF Svart 1 (hemma) P-06


      19:00
    • 17:30

      Strömsbergs IF (borta) P-04 Blå


      19:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Danmarks IF (borta) Dam Senior


      11:30
    • 11:30

      FC Åland P14 (hemma) P-03


      13:30
    • 11:50

      IFK Uppsala (borta) P-06


      13:50
    • 13:00

      Film/IFK D-Ö P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Bollisar P-06


      16:45
    • 14:00

      Väddö IF (borta) BKV 2


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 15:00

      Håbo FF P01 (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Håbo FF P04 (borta) P-04 Röd


      18:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Riala F07/08


      14:00
    • 11:00

      Storvreta IK F04:vit (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Danmarks IF P03 (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Enköpings SK FK (U16) (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P07 svart (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      FC Arlanda P06 Gul (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Tobo/Örbyhus FF (borta) P-04 Blå


      15:00
    • 15:05

      IK Sirius FK U14 (borta) P-02


      17:00
    • 16:00

      Rådmansö SK P12 (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Hallsta IK (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Märsta IK F13 (borta) F-04/05


      18:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
      Naturgräs Sportcentrum Norrtälje
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04 Röd


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
  • 16Lör
    • 08:20

      Poolspel P-08


      15:00
    • 09:00

      Poolspel nr 5 - Knatteligan 2017 P-09


      15:00
    • 10:00

      Märsta IK P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Match Uppsala IF borta kl 10.30 P-07


      11:30
    • 11:00

      Brommapojkarna (borta) P-02


      12:30
    • 11:30

      Storvreta IK P07:blå (borta) P-07


      12:30
    • 12:00

      Sunnersta AIF P01 (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      Alsike IF P06 Gul (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Brottby SK 2 (borta) BKV 2


      15:00
    • 14:00

      Match 06/07 Fyris borta F07/08


      15:00
    • 14:30

      Jomala IK P13 (borta) P-04 Blå


      16:30
    • 15:00

      Karlbergs BK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 15:00

      Matchvärd BKV herr F07/08


      17:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Upsala IF Vit 2 (hemma) P-04 Röd


      12:00
    • 10:30

      Lagga-Långhundra BK (borta) P-06


      12:30
    • 12:30

      Unik FK P04 Blå (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Lohärads IF Röd (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK (borta) U16 Flick


      16:00
    • 15:00

      Lagga Långhundra BK (hemma) Dam Senior


      16:00
    • 15:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Knivsta IK F03/04 (hemma) F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (U16) (borta) U17


      19:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Unik FK P04 Blå (hemma) P-04 Röd


      12:00
    • 10:15

      Håbo FF P06:Vit (borta) P-06


      12:15
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:15

      Unik FK (borta) P-02


      13:00
    • 11:30

      Edsbro IF (hemma) BKV 2


      13:30
    • 11:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04 Blå


      13:30
    • 11:30

      Olands FF P05 röd (borta) P-05


      13:30
    • 12:45

      Håbo FF P06:Blå (borta) P-06


      14:45
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 15:00

      SK Iron P07 (hemma) P-07


      16:00
    • 16:30

      Terminsavslutning P-07


      18:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Match 06/07 Alsike hemma F07/08


      12:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala (borta) Dam Senior


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK Gul (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Roslagsbro IF (borta) F-04/05


      13:30
    • 16:00

      Enköpings SK UK F02 (hemma) U16 Flick


      18:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04 Röd


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:30

      Sigtuna IF FK (borta) P-03


      21:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:45

      Poolspel P-08


      14:00
    • 11:00

      Funbo IF P03/04 (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 12:00

      Håbo FF J (borta) U16 Flick


      14:00
    • 13:00

      Storvreta IK F04:vit (borta) F-04/05


      15:00