Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 09:00

      Poolspel P-08


      15:00
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Rö F07/08


      14:00
    • 11:00

      Match 06/07 Danmark hemma F07/08


      12:00
    • 11:00

      Gamla Upsala SK P04 (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 11:30

      FC Arlanda U14-1 (hemma) P-03


      13:30
    • 14:00

      Upplands-Ekeby IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 16:00

      AIK FF (U16) (hemma) U17


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Poolspel nr 4 - Knatteligan 2017 P-09


      15:00
    • 10:00

      Knivsta IK P04 Vit (hemma) P-04


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) U16 Flick


      13:00
    • 11:00

      Knivsta IK P03 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Match 06/07 Sigtuna borta F07/08


      12:00
    • 11:30

      Åland United F04 (hemma) F-04/05


      13:30
    • 13:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Danmarks IF P01 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      BKV Norrtälje P06 Röd 2 (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje P06 Röd 1 (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Märsta IK (borta) Dam Senior


      16:00
    • 16:00

      Upsala IF (hemma) U16


      18:00
    • 16:30

      FC Gute (borta) Herr Senior


      17:30
    • 17:00

      BKV Norrtälje P06 Blå (borta) P-06


      19:00
    • 17:30

      Strömsbergs IF (borta) P-04 Blå


      19:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Danmarks IF (borta) Dam Senior


      11:30
    • 11:30

      FC Åland P14 (hemma) P-03


      13:30
    • 11:50

      IFK Uppsala (borta) P-06


      13:50
    • 13:00

      Film/IFK D-Ö P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Bollisar P-06


      16:45
    • 14:00

      Väddö IF (borta) BKV 2


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 15:00

      Håbo FF P01 (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Håbo FF P04 (borta) P-04


      18:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Riala F07/08


      14:00
    • 11:00

      Storvreta IK F04:vit (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Danmarks IF P03 (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Enköpings SK FK (U16) (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P07 svart (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      FC Arlanda P06 Gul (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Tobo/Örbyhus FF (borta) P-04 Blå


      15:00
    • 15:05

      IK Sirius FK U14 (borta) U16


      17:00
    • 16:00

      Rådmansö SK P12 (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Hallsta IK (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Märsta IK F13 (borta) F-04/05


      18:30
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:15

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04 Blå


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
      Rugbyplan
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 16Lör
    • 08:20

      Poolspel P-08


      15:00
    • 09:00

      Poolspel nr 5 - Knatteligan 2017 P-09


      15:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje P06 Röd 1 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Match Uppsala IF borta kl 10.30 P-07


      11:30
    • 11:00

      Brommapojkarna (borta) U16


      12:30
    • 11:30

      Storvreta IK P07:blå (borta) P-07


      12:30
    • 12:00

      Sunnersta AIF P01 (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      BKV Norrtälje P06 Blå (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Brottby SK 2 (borta) BKV 2


      15:00
    • 14:00

      Match 06/07 Fyris borta F07/08


      15:00
    • 14:30

      Jomala IK P13 (borta) P-04 Blå


      16:30
    • 15:00

      Karlbergs BK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 15:00

      Matchvärd BKV herr F07/08


      17:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Upsala IF Vit 2 (hemma) P-04


      12:00
    • 10:30

      Lagga-Långhundra BK (borta) P-06


      12:30
    • 12:30

      Unik FK P04 Blå (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Lohärads IF Röd (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK (borta) U16 Flick


      16:00
    • 15:00

      Lagga Långhundra BK (hemma) Dam Senior


      16:00
    • 15:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Knivsta IK F03/04 (hemma) F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (U16) (borta) U17


      19:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Unik FK P04 Blå (hemma) P-04


      12:00
    • 10:15

      Håbo FF P06:Vit (borta) P-06


      12:15
    • 11:00

      BKV Norrtälje P06 Röd 2 (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      Unik FK (borta) U16


      13:00
    • 11:30

      Edsbro IF (hemma) BKV 2


      13:30
    • 11:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04 Blå


      13:30
    • 11:30

      Olands FF P05 röd (borta) P-05


      13:30
    • 12:45

      Håbo FF P06:Blå (borta) P-06


      14:45
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 15:00

      SK Iron P07 (hemma) P-07


      16:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Match 06/07 Alsike hemma F07/08


      12:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala (borta) Dam Senior


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK Gul (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Roslagsbro IF (borta) F-04/05


      13:30
    • 16:00

      Enköpings SK UK F02 (hemma) U16 Flick


      18:00
    • 16:30

      Terminsavslutning P-07


      18:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04 Blå


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:45

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      20:15
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04 Blå


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:30

      Sigtuna IF FK (borta) P-03


      21:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:45

      Poolspel P-08


      14:00
    • 11:00

      Funbo IF P03/04 (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 12:00

      Håbo FF J (borta) U16 Flick


      14:00
    • 13:00

      Storvreta IK F04:vit (borta) F-04/05


      15:00