Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 16:50

      Träning P-03


      18:00
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Matchvärdar till a-laget P-07


      22:30
    • 19:30

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) Herr Senior


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Flygfyren cup F06/07 F07/08

    • 09:00

      Flygfyren sommarcup P-04 Röd


      00:00
    • 13:00

      Flygfyren Sommarcup Norrtälje P-04 Blå


      00:00
    • 13:00

      Flygfyren Sommarcup P-06


      20:00
    • 13:00

      Flygfyren sommarcup P-07


      00:00
    • 14:40

      Sköndals IK (hemma) P-04 Blå


      16:00
    • 15:00

      FLYGFYREN SOMMARCUP F-04/05


      00:00
    • 15:00

      Flygfyren sommarcup P-03


      00:00
    • 15:00

      Nockebyhovs IF (borta) P-03


      16:00
    • 17:10

      Falu BS (borta) P-04 Röd


      18:10
    • 18:00

      Hanviken Röd (hemma) P-06


      19:00
    • 20:00

      FC Arlanda (borta) P-03


      21:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Flygfyren cup F06/07 F07/08

    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P-04 Röd

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup Norrtälje P-04 Blå

    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P-07

    • Heldag

      FLYGFYREN SOMMARCUP F-04/05

    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P-03

    • 08:00

      IFK Mariehamn P-04 (borta) P-04 Blå


      09:00
    • 09:00

      IFK Västerås (hemma) P-03


      10:00
    • 10:00

      Matfors IF (hemma) P-03


      11:00
    • 11:20

      FC Djursholm (hemma) P-06


      12:00
    • 11:20

      IFK Nyköping (hemma) P-04 Röd


      12:20
    • 12:00

      Gideonsbergs IF (U16) (borta) U17


      14:00
    • 13:00

      Huddinge IF P-04 (borta) P-04 Blå


      14:00
    • 13:00

      real madrid P-02


      15:00
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) BKV 2


      16:30
    • 15:00

      Hammarby IF (borta) P-03


      16:00
    • 15:30

      AIK FF (hemma) P-06


      16:30
    • 17:00

      Hässelby SK (borta) P-03


      18:00
    • 18:00

      Enebybergs IF (borta) P-04 Röd


      19:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Flygfyren cup F06/07 F07/08

    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P-04 Röd


      18:00
    • 00:00

      Flygfyren Sommarcup Norrtälje P-04 Blå


      19:00
    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P-07


      19:00
    • 00:00

      FLYGFYREN SOMMARCUP F-04/05


      19:00
    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P-03


      15:00
    • 09:00

      BKV Norrtälje Röd (hemma) F-04/05


      11:00
    • 09:40

      AIK FF P-04 (borta) P-04 Blå


      11:40
    • 10:30

      Enebybergs IF (hemma) P-04 Röd


      11:30
    • 13:00

      real madrid P-02


      15:00
  • 7Mån
    v.32
    • 15:00

      FC Djursholm U16 (hemma) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04 Röd


      19:15
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 18:00

      Informationsmöte P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Häverödals SK (borta) Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Sundbybergs IK (hemma) Herr Senior


      20:30
    • 19:30

      Bollisar U16 Flick


      21:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 00:00

      Träningsläger U17


      12:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Hallsta IK (borta) P-02


      20:00
    • 19:00

      Uppsala-Kurd FK P04 (hemma) P-04 Röd


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Upsala IF Röd 2 (borta) P-04 Röd


      11:30
    • 12:00

      Gefle IF FF (U16) (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK P06 Vit (borta) P-06


      14:30
    • 12:30

      IF VP Uppsala (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna P04 (borta) P-04 Blå


      14:30
    • 14:00

      Match 06/07 borta mot Sirius F07/08


      15:00
    • 14:00

      Rånäs IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      IK Sirius FK P07S (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF (borta) U17


      17:00
  • 13Sön
    • 10:30

      Alsike IF F14-16 (borta) U16 Flick


      12:30
      Alsike konstgräs
      Serie: F14-16 Kompisligan G
      Samlingsinfo: Vi samlas vi klubbhuset vid Sportcentrum
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Till denna bortamatch kommer vi ha ont om bilar så bra om ni får era föräldrar att ställa upp med skjutsning.
      Resultat och referat
    • 10:35

      IFK Uppsala (borta) P-07


      11:35
    • 11:30

      Märsta IK F13 (borta) F-04/05


      13:30
    • 13:00

      Hallsta IK (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (hemma) F-04/05


      16:00
    • 15:00

      IK Sirius FK P03 (hemma) P-02


      17:00
    • 17:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      18:00
    • 17:00

      Träning Herr Senior


      18:00
  • 14Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04 Röd


      19:15
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Eskilstuna City FK (borta) Herr Senior


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Roslagsbro IF (hemma) Dam Senior


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Poolspel nr 3 - Knatteligan 2017 P-09


      15:00
    • 10:30

      Almunge IK P05 (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Rasbo IK P06/07 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Servering P-03


      15:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P03-2 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK (borta) U16 Flick


      13:30
    • 12:30

      IK Sirius FK U12 (borta) P-04 Blå


      14:30
    • 13:00

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 13:45

      Bollisar P-08


      16:30
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK P07 gul (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 16:00

      Frösunda SK (hemma) BKV 2


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF P04 Grön (hemma) P-04 Röd


      12:00
    • 10:15

      Vaksala SK (borta) P-02


      12:00
    • 11:00

      Rimbo IF P03 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Match 06/07 hemma mot Håbo F07/08


      12:00
    • 13:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Knivsta IK F03/04 (hemma) F-04/05


      15:00
    • 14:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-06


      16:00
    • 15:30

      Dalkurd FF (U16) (borta) U17


      17:30
    • 16:00

      SK Wigör (hemma) Dam Senior


      17:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Riala GoIF (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Sigtuna IF FK Vit (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-06


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Häverödal F07/08


      14:00
    • 10:30

      Roslagsbro IF (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Hagby IK P07 Svart (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      Fanna BK F14-16 Vit (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 14:00

      Enköpings SK FK P04 Grön (borta) P-04 Röd


      16:00
    • 15:00

      Frösunda SK (borta) Dam Senior


      16:00
    • 16:00

      Karlslunds IF HFK (borta) Herr Senior


      17:00
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF (U16) (borta) U17


      22:00
  • 27Sön
    • 10:00

      GoIF Kåre P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Rosersbergs IK Blå (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Upsala IF Vit 1 (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Märsta IK U13 Gul (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Rimbo IF P05 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Häverödals SK F03/04 (hemma) F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Upsala IF EN 2 (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Heby AIF P01 (borta) U17


      17:00
    • 15:00

      Rimbo IF F01/02 (hemma) U16 Flick


      17:00
    • 15:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-02


      17:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
  • 31Tor