Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 16:50

      Träning P-03


      18:00
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Matchvärdar till a-laget P-07


      22:30
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:30

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) Herr Senior


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Flygfyren cup F06/07 F07/08

    • 09:00

      Flygfyren sommarcup P-04


      00:00
    • 13:00

      Flygfyren Sommarcup P-06


      20:00
    • 13:00

      Flygfyren sommarcup P-07


      00:00
    • 15:00

      FLYGFYREN SOMMARCUP F-04/05


      00:00
    • 15:00

      Flygfyren sommarcup P-03


      00:00
    • 15:00

      Nockebyhovs IF (borta) P-03


      16:00
    • 17:10

      Falu BS (borta) P-04


      18:10
    • 18:00

      Hanviken Röd (hemma) P-06


      19:00
    • 20:00

      FC Arlanda (borta) P-03


      21:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Flygfyren cup F06/07 F07/08

    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P-04

    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P-07

    • Heldag

      FLYGFYREN SOMMARCUP F-04/05

    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P-03

    • 09:00

      IFK Västerås (hemma) P-03


      10:00
    • 10:00

      Matfors IF (hemma) P-03


      11:00
    • 11:20

      IFK Nyköping (hemma) P-04


      12:20
    • 11:20

      FC Djursholm (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF (U16) (borta) U17


      14:00
    • 13:00

      real madrid P-02


      15:00
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) BKV 2


      16:30
    • 15:00

      Hammarby IF (borta) P-03


      16:00
    • 15:30

      AIK FF (hemma) P-06


      16:30
    • 17:00

      Hässelby SK (borta) P-03


      18:00
    • 18:00

      Enebybergs IF (borta) P-04


      19:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Flygfyren cup F06/07 F07/08

    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P-04


      18:00
    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P-07


      19:00
    • 00:00

      FLYGFYREN SOMMARCUP F-04/05


      19:00
    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P-03


      15:00
    • 09:00

      BKV Norrtälje Röd (hemma) F-04/05


      11:00
    • 10:30

      Enebybergs IF (hemma) P-04


      11:30
    • 13:00

      real madrid P-02


      15:00
  • 7Mån
    v.32
    • 15:00

      FC Djursholm U16 (hemma) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 18:00

      Informationsmöte P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Häverödals SK (borta) Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Sundbybergs IK (hemma) Herr Senior


      20:30
    • 19:30

      Bollisar U16 Flick


      21:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 00:00

      Träningsläger U17


      12:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Hallsta IK (borta) P-02


      20:00
    • 19:00

      Uppsala-Kurd FK P04 (hemma) P-04


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Upsala IF Röd 2 (borta) P-04


      11:30
    • 12:00

      Gefle IF FF (U16) (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK P06 Vit (borta) P-06


      14:30
    • 12:30

      IF VP Uppsala (borta) P-03


      14:30
    • 14:00

      Rånäs IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Match 06/07 borta mot Sirius F07/08


      15:00
    • 15:00

      IK Sirius FK P07S (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) P-03


      17:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF (borta) U17


      17:00
  • 13Sön
    • 10:30

      Alsike IF F14-16 (borta) U16 Flick


      12:30
    • 10:35

      IFK Uppsala (borta) P-07


      11:35
    • 11:30

      Märsta IK F13 (borta) F-04/05


      13:30
      Midgårdsvallen konstgräs
      Serie: F13-14 G3 Kompisliga
      Samlingsinfo: Lilla parkeringen SPC
      Samlingstid: 09:45
      Anteckning: Kom i håg, matchkläder, handduk och vattenflaska.
      Resultat och referat
    • 13:00

      Hallsta IK (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (hemma) F-04/05


      16:00
    • 15:00

      IK Sirius FK P03 (hemma) P-02


      17:00
    • 17:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      18:00
    • 17:00

      Träning Herr Senior


      18:00
  • 14Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Eskilstuna City FK (borta) Herr Senior


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Sunnersta AIF F03 svart (hemma) U16 Flick


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:45

      Rö IK (borta) BKV 2


      20:45
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) U17


      21:00
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Roslagsbro IF (hemma) Dam Senior


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Poolspel nr 3 - Knatteligan 2017 P-09


      15:00
    • 10:30

      Almunge IK P05 (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Rasbo IK P06/07 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P03-2 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Servering P-03


      15:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK (borta) U16 Flick


      13:30
    • 13:00

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 13:45

      Bollisar P-08


      16:30
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK P07 gul (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 16:00

      Frösunda SK (hemma) BKV 2


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF P04 Grön (hemma) P-04


      12:00
    • 10:15

      Vaksala SK (borta) P-02


      12:00
    • 11:00

      Rimbo IF P03 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Match 06/07 hemma mot Håbo F07/08


      12:00
    • 13:00

      Knivsta IK F03/04 (hemma) F-04/05


      15:00
    • 13:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-06


      16:00
    • 15:30

      Dalkurd FF (U16) (borta) U17


      17:30
    • 16:00

      SK Wigör (hemma) Dam Senior


      17:00
  • 21Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Riala GoIF (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Sigtuna IF FK Vit (hemma) P-06


      21:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:30

      Sunnersta AIF P06 Grön (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 25Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Kick-off P-03


      20:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Häverödal F07/08


      14:00
    • 10:30

      Roslagsbro IF (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Hagby IK P07 Svart (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      Fanna BK F14-16 Vit (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 14:00

      Enköpings SK FK P04 Grön (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Frösunda SK (borta) Dam Senior


      16:00
    • 16:00

      Karlslunds IF HFK (borta) Herr Senior


      17:00
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF (U16) (borta) U17


      22:00
  • 27Sön
    • 10:00

      GoIF Kåre P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Rosersbergs IK Blå (borta) P-06


      12:30
    • 12:00

      Roslagsbro IF (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Märsta IK U13 Gul (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Rimbo IF P05 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Häverödals SK F03/04 (hemma) F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Upsala IF EN 2 (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Heby AIF P01 (borta) U17


      17:00
    • 15:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-02


      17:00
  • 28Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:30

      Rimbo IF 2 (borta) BKV 2


      21:30
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor